Uurroosters

Filter de uurrooster op:

Domein Afdeling Vak

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier CE A Thermote Lisa Vinckier Veerle woensdag
13:10:14:00
initiatieatelier CE B Lepoudre Fien Vinckier Veerle zaterdag
08:40-09:30
muziekatelier | 2.1a CE Vinckier Veerle maandag
15:50-16:50
donderdag
15:50-16:50
muziekatelier | 2.1b CE Vinckier Veerle dinsdag
15:50-16:50
vrijdag
15:50-16:50
muziekatelier | 2.1c CE Vinckier Veerle woensdag
14:15-15:15
zaterdag
09:30-10:30
muziekatelier | 2.1 volwassenen Couvreur Myriam dinsdag
18:15-20:15
muziekatelier | 2.2a CE Vinckier Veerle maandag
16:50-17:50
woensdag
15:30-16:30
muziekatelier | 2.2b CE Bovijn Freya dinsdag
16:50-17:50
zaterdag
08:30-09:30
muziekatelier | 2.2c CE Vinckier Veerle maandag
17:50-18:50
donderdag
16:50-17:50
muziekatelier | 2.2 volwassenen Vereecke Valerie dinsdag
18:45-20:45
muziekatelier | 2.3a CE Couvreur Myriam maandag
17:15-18:15
woensdag
14:30-15:30
muziekatelier | 2.3b CE Couvreur Myriam dinsdag
17:15-18:15
donderdag
17:45-18:45
muziekatelier | 2.3 volwassenen Couvreur Myriam maandag
18:15-20:15
muziekatelier | 2.4a CE Couvreur Myriam woensdag
15:00-16:00
muziekatelier | 2.4b CE Couvreur Myriam donderdag
17:15-18:15
instrumentenatelier Vereecke Valerie vrijdag
17:45-18:45
muziekstudio CE A Boehme Anneleen woensdag
16:00-17:00
muziekstudio CE B Vandekerckhove Dieter woensdag
18:00-19:00
muziekstudio CE C Boehme Anneleen donderdag
18:15-19:15
muziekstudio CE D Bovijn Freya zaterdag
10:30-11:30
muzieklabo CE A Schotte Hans woensdag
18:00-19:00
muzieklabo CE B Schotte Hans woensdag
19:00-20:00
muzieklabo CE C Timperman Marjan zaterdag
09:30-10:30
muzieklabo CE D Timperman Marjan zaterdag
10:30-11:30
muzieklabo CE volwassenen Schotte Hans maandag
18:15-20:15
muzieklabo jazz-pop-rock nog te bepalen modulair
nog te bepalen
accordeonensemble Suvorkin Evgeny woensdag
19:00-20:00
dubbelrietchoir (hobo en fagot) Boehme Dirk woensdag
18:00-19:00
fluitchoir Bruneel Sylvie zaterdag
09:30-10:30
gitaarensemble Delaere Ellen donderdag
18:45-19:45
gitaarensemble Vermote Petra zaterdag
08:30-09:30
junior percussie-ensemble Raes Stefaan woensdag
17:30-18:30
junior saxchoir Coopman Jitse woensdag
17:00-18:00
klarinetchoir Vandekerckhove Dieter woensdag
19:00-20:00
koperensemble Coppé Luc zaterdag
10:45-11:45
percussie-ensemble Raes Stefaan woensdag
19:30-20:30
samenspel/ensemble Boehme Dirk maandag
18:30-20:30
samenspel/ensemble Boehme Dirk zaterdag
09:30-12:30
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter woensdag
17:00-18:00
samenspel/ensemble Boehme Dirk woensdag
17:00-18:00
samenspel/ensemble Boehme Dirk woensdag
19:00-20:00
saxchoir Coopman Jitse woensdag
18:15-19:15
strijkorkest Devos Annemie Verbrugghe Saïdjah vrijdag
18:30-19:30
jongerenkoor Corneillie Daan zaterdag
09:30-10:30
volwassenenkoor Corneillie Daan zaterdag
11:30-12:30
pianolab Corneillie Daan vrijdag
18:30-19:30
pianolab Corneillie Daan donderdag
18:30-19:30
pianolab Corneillie Daan donderdag
17:30-18:30
pianolab Corneillie Daan dinsdag
18:30-19:30
begeleidingspraktijk orgel nog te bepalen ntb
nog te bepalen
blues & roots band De Rijcke Mattias donderdag
20:15-21:15
funk & soul band Vanhoecke Mattias woensdag
19:30-20:30
initiatie band De Rijcke Mattias dinsdag
17:15-18:15
jazz band Boehme Anneleen donderdag
19:15-20:15
percussieband Demeyere David dinsdag
19:30-20:30
pop & rock band Demeyere David donderdag
18:00-19:00
pop & rock band 2 Vanhoecke Mattias woensdag
20:30-21:30
muziek schrijven Vandekerckhove Dieter ntb
nog te bepalen
dwarsfluit Dereere Louisa zaterdag
08:30-12:30
dwarsfluit Dereere Louisa dinsdag
16:15-20:15
dwarsfluit Bruneel Sylvie zaterdag
08:30-09:30
dwarsfluit Bruneel Sylvie zaterdag
10:30-12:30
dwarsfluit Dereere Louisa vrijdag
18:30-19:30
hobo Boehme Dirk woensdag
16:00-17:00
hobo Boehme Dirk maandag
16:30-18:30
fagot Vergalle Fabienne maandag
16:30-19:30
klarinet Kerckhof Marc maandag
18:45-19:45
klarinet Baert Francis woensdag
18:00-20:30
klarinet Baert Francis donderdag
16:30-19:30
saxofoon Coopman Jitse maandag
15:30-21:30
saxofoon Coopman Jitse donderdag
15:30-20:30
saxofoon Coopman Jitse woensdag
20:00-21:00
saxofoon Coopman Jitse woensdag
12:00-17:00
koper Van Neste Johan maandag
16:15-21:15
koper Van Neste Johan zaterdag
13:30-14:30
koper Coppé Luc donderdag
16:30-20:30
koper Coppé Luc woensdag
18:15-20:15
koper Lejaeghere Peter zaterdag
08:15-12:15
koper Coppé Luc vrijdag
15:45-18:45
koper Smedts Roel maandag
18:15-21:15
koper Demeurisse Gilles dinsdag
18:30-20:30
slagwerk Raes Stefaan donderdag
19:00-21:00
slagwerk Pannecoucke Niels maandag
15:45-16:45
slagwerk Raes Stefaan woensdag
18:30-19:30
slagwerk Raes Stefaan woensdag
13:00-17:00
slagwerk Raes Stefaan maandag
19:00-22:00
slagwerk algemeen (jazz-pop-rock-klassiek) nog te bepalen donderdag
18:15-20:15
viool Verbrugghe Saïdjah vrijdag
19:30-20:30
viool Verbrugghe Saïdjah vrijdag
15:30-18:30
viool Ostyn Bert maandag
16:00-21:00
cello Devos Annemie maandag
16:00-20:00
piano Lammens Sandra woensdag
13:00-17:00
piano Verbrugghe Dirk donderdag
16:30-19:30
piano Verbrugghe Dirk zaterdag
13:30-15:30
piano Defrancq Stijn maandag
16:15-20:15
piano Defrancq Stijn vrijdag
15:30-19:30
piano Lammens Sandra zaterdag
10:30-13:30
piano Lammens Sandra woensdag
17:30-20:30
piano Lammens Sandra dinsdag
15:45-20:45
piano De Bisschop Hilde dinsdag
16:15-21:15
piano Matthys Nathalie dinsdag
16:00-20:00
orgel nog te bepalen ntb
nog te bepalen
accordeon Suvorkin Evgeny woensdag
20:00-21:00
accordeon Suvorkin Evgeny woensdag
15:00-19:00
gitaar Bossuyt Hanne dinsdag
15:45-20:45
gitaar Vermote Petra zaterdag
08:30-12:30
gitaar Vermote Petra woensdag
18:30-20:30
gitaar Vermote Petra woensdag
13:00-18:00
gitaar Vermote Petra dinsdag
16:30-20:30
gitaar Bossuyt Hanne vrijdag
16:00-20:00
gitaar Delaere Ellen donderdag
19:45-20:45
gitaar Delaere Ellen donderdag
15:45-18:45
gitaar Delaere Ellen maandag
15:45-19:45
zang Corneillie Daan dinsdag
17:30-18:30
zang Corneillie Daan zaterdag
13:30-14:30
zang Corneillie Daan vrijdag
19:30-20:30
zang Corneillie Daan vrijdag
16:30-18:30
zang Corneillie Daan donderdag
15:30-17:30
zang Corneillie Daan dinsdag
19:30-20:30
basgitaar/contrabas Boehme Anneleen donderdag
16:30-17:30
basgitaar/contrabas Boehme Anneleen donderdag
20:15-21:15
drums jazz-pop-rock Demeyere David woensdag
15:30-19:30
drums jazz-pop-rock Demeyere David donderdag
17:00-18:00
drums jazz-pop-rock Demeyere David donderdag
19:00-20:00
drums jazz-pop-rock Demeyere David woensdag
13:00-15:00
drums jazz-pop-rock Demeyere David maandag
19:15-21:15
drums jazz-pop-rock Demeyere David maandag
17:00-19:00
drums jazz-pop-rock Demeyere David donderdag
15:00-16:00
gitaar jazz-pop-rock De Rijcke Mattias dinsdag
18:15-21:15
gitaar jazz-pop-rock De Rijcke Mattias woensdag
13:15-17:15
gitaar jazz-pop-rock De Rijcke Mattias donderdag
16:15-20:15
piano Vanhoecke Mattias woensdag
14:00-18:30
saxofoon Van de Putte Warre donderdag
17:00-20:00
zang jazz-pop-rock Meert Amber dinsdag
16:30-20:30
muziekgeschiedenis CE Schotte Hans donderdag
19:00-21:00
woordatelier | 2.1a CE Bossuyt Steven woensdag
13:15-14:15
woordatelier | 2.1b CE Lepoudre Fien zaterdag
10:30-11:30
woordatelier | 2.2a CE Thermote Lisa woensdag
16:30-17:30
woordatelier | 2.2b CE Lepoudre Fien zaterdag
09:30-10:30
woordatelier | 2.3a CE Thermote Lisa woensdag
15:30-16:30
woordatelier | 2.3b CE Wylin Mieke zaterdag
09:30-10:30
woordatelier | 2.4a CE Thermote Lisa woensdag
14:00-15:00
woordatelier | 2.4b CE Wylin Mieke zaterdag
10:30-11:30
woordatelier schakelklas Wylin Mieke zaterdag
11:30-12:30
woordlabo vertellen Daenens Lieselot zaterdag
09:00-10:00
woordlabo vertellen Daenens Lieselot donderdag
17:15-18:15
woordlabo vertellen 3.1, 3.2 De Pauw Els zaterdag
10:00-11:00
woordlabo vertellen 3.1, 3.2 De Pauw Els zaterdag
11:00-12:00
woordlabo vertellen 3.2 De Pauw Els woensdag
16:30-17:30
woordlabo vertellen 3.2 Lepoudre Fien zaterdag
11:30-12:30
woordlabo vertellen 3.2 Lepoudre Fien dinsdag
19:30-20:30
woordlabo vertellen 3.2 Vanlerberghe Lieven woensdag
14:15-15:15
woordlabo vertellen 3.3 Vanlerberghe Lieven vrijdag
17:15-18:15
woordlabo vertellen 3.3 De Pauw Els zaterdag
09:00-10:00
woordlabo vertellen 3.3 Vanlerberghe Lieven woensdag
15:15-16:15
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 a CE Bossuyt Steven woensdag
14:30-15:30
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 b CE Bossuyt Steven woensdag
15:30-16:30
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 c CE Daenens Lieselot zaterdag
10:00-11:00
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 d CE nog te bepalen woensdag
nog te bepalen
theaterlabo A Vanlerberghe Lieven donderdag
19:30-20:30
theaterlabo B Vanlerberghe Lieven vrijdag
19:15-20:15
theaterlabo C Vanlerberghe Lieven zaterdag
10:00-11:00
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot donderdag
16:15-17:15
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot woensdag
13:30-14:30
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot donderdag
18:15-19:15
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot zaterdag
11:00-12:00
verteltheater-stemregie 3.1 Vanlerberghe Lieven vrijdag
16:15-17:15
verteltheater-stemregie 4.1 De Pauw Els woensdag
17:45-18:45
verteltheater-stemregie 4.1 Vanlerberghe Lieven donderdag
18:15-19:15
verteltheater-stemregie 4.1 De Pauw Els woensdag
15:30-16:30
verteltheater-stemregie 4.2 Vanlerberghe Lieven zaterdag
09:00-10:00
verteltheater-stemregie 4.2 Vanlerberghe Lieven woensdag
16:15-17:15
verteltheater-stemregie 4.2 De Pauw Els zaterdag
12:00-13:00
verteltheater-stemregie 4.3 Vanlerberghe Lieven zaterdag
11:00-12:00
verteltheater-stemregie 4.3 Vanlerberghe Lieven donderdag
17:15-18:15
theater 4.2 Vanhaverbeke Bianca maandag
19:00-21:00
theater 4.2 Vanhaverbeke Bianca zaterdag
10:00-13:00
theater 4.2 Vanhaverbeke Bianca woensdag
12:30-18:45
theater 4.2 Vanhaverbeke Bianca dinsdag
16:15-20:15
spreken en presenteren Vanlerberghe Lieven donderdag
20:30-21:30
creatief schrijven Sercu Benjamin vrijdag
18:30-20:30

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier KA A Demeurisse Gilles Duyck Steven maandag
16:10-17:00
initiatieatelier KA B Vereecke Valerie vrijdag
15:10-16:00
muziekatelier | 2.1 KA Boucherie Karel dinsdag
16:15-17:15
vrijdag
15:10-16:10
muziekatelier | 2.2 KA Vinckier Veerle dinsdag
17:15-18:15
vrijdag
17:15-18:15
muziekatelier | 2.3 KA Vereecke Valerie dinsdag
17:30-18:30
vrijdag
16:10-17:10
muziekatelier | 2.4 KA Boucherie Karel vrijdag
16:40-17:40
muziekstudio KA A Coopman Jitse dinsdag
18:15-19:15
muziekstudio KA B Coopman Jitse vrijdag
17:45-18:45
saxofoon Coopman Jitse dinsdag
19:15-20:15
saxofoon Coopman Jitse vrijdag
15:45-17:45
saxofoon Coopman Jitse dinsdag
16:15-18:15
koper Lejaeghere Peter zaterdag
12:30-15:30
koper Smedts Roel maandag
16:05-18:05
slagwerk Pannecoucke Niels maandag
17:00-21:00
piano Defrancq Stijn woensdag
17:00-20:00
piano Defrancq Stijn dinsdag
16:15-20:15
woordatelier | 2.1 KA Thermote Lisa donderdag
17:00-18:00
woordatelier | 2.2 KA Thermote Lisa donderdag
18:00-19:00
woordatelier | 2.3 KA Thermote Lisa donderdag
19:00-20:00
woordatelier | 2.4 KA Wylin Mieke woensdag
13:00-14:00
woordlabo vertellen 3.1 Wylin Mieke dinsdag
17:45-18:45
woordlabo vertellen 3.1 Wylin Mieke woensdag
14:00-15:00
woordlabo vertellen 3.2 Wylin Mieke vrijdag
17:15-18:15
woordlabo vertellen 3.2 Wylin Mieke dinsdag
16:45-17:45
woordlabo vertellen 3.3 Wylin Mieke woensdag
18:15-19:15
woordlabo vertellen 3.3 Wylin Mieke vrijdag
16:15-17:15
woordlabo spelen en acteren | 3.1 KA Wylin Mieke woensdag
15:00-16:00
woordlabo spelen en acteren | 3.2 KA Wylin Mieke woensdag
17:15-18:15
woordlabo spelen en acteren 3.3 Duyck Steven dinsdag
16:45-17:45
woordlabo spelen en acteren 3.3 Duyck Steven dinsdag
17:45-18:45
verteltheater-stemregie 4.1 Wylin Mieke vrijdag
18:15-19:15
verteltheater-stemregie 4.1 Wylin Mieke vrijdag
19:15-20:15
verteltheater-stemregie 4.2 Wylin Mieke dinsdag
18:45-19:45
theater 4.1 Duyck Steven woensdag
17:30-18:30
theater 4.2 Duyck Steven maandag
17:00-18:00
theater 4.2 Duyck Steven maandag
18:00-19:00

Izegem Emelgem

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier EM Bovijn Freya Demeurisse Gilles dinsdag
15:40-16:30

Izegem Zonnebloem

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier ZO nog te bepalen ntb
nog te bepalen

Izegem Wijngaardstraat

Vak Leerkracht Wanneer
beeldatelier | 1.1, 1.2 Huyghe Judith zaterdag
08:50-10:30
beeldatelier | 1.1, 1.2 Van der Jeugdt Suleika donderdag
16:00-17:40
beeldatelier | 1.1, 1.2 Rondelez Lobke woensdag
15:20-17:00
beeldatelier | 1.1, 1.2 Lakiere Ulrike woensdag
13:20-15:00
beeldatelier | 1.1, 1.2 Lakiere Ulrike vrijdag
16:00-17:40
beeldatelier | 1.1, 1.2 Huyghe Judith zaterdag
10:50-12:30
beeldatelier | 1.1, 1.2, 2.1 Vanloocke Lies zaterdag
08:50-10:30
beeldatelier | 2.1, 2.2 Huyghe Judith vrijdag
16:00-17:40
beeldatelier | 2.1, 2.2 Van Craeynest Dorine woensdag
13:20-15:00
beeldatelier | 2.1, 2.2 Van Craeynest Dorine woensdag
15:20-17:00
beeldatelier | 2.1, 2.2 Rondelez Lobke donderdag
16:00-17:40
beeldatelier | 2.1, 2.2 Rondelez Lobke zaterdag
10:50-12:30
beeldatelier | 2.1, 2.2 Rondelez Lobke zaterdag
08:50-10:30
beeldatelier | 2.2, 2.3, 2.4 Vanloocke Lies zaterdag
10:50-12:30
beeldatelier | 2.3, 2.4 Van Craeynest Dorine vrijdag
16:00-17:40
beeldatelier | 2.3, 2.4 Huyghe Judith donderdag
16:00-17:40
beeldatelier | 2.3, 2.4 Huyghe Judith woensdag
15:20-17:00
beeldatelier | 2.3, 2.4 Lakiere Ulrike zaterdag
10:50-12:30
beeldatelier | 2.3, 2.4 Huyghe Judith woensdag
13:20-15:00
beeldatelier | 2.3, 2.4 Lakiere Ulrike zaterdag
08:50-10:30
beeldlabo | 3.1, 3.2, 3.3 Van Craeynest Dorine vrijdag
18:00-21:30
beeldlabo | 3.1, 3.2, 3.3 Van der Jeugdt Suleika zaterdag
08:50-12:20
beeldlabo | 3.1, 3.2, 3.3 Lakiere Ulrike woensdag
16:00-19:30
beeldlabo | 3.4, 3.5, 3.6 Van der Jeugdt Suleika woensdag
16:00-19:30
beeldlabo | 3.4, 3.5, 3.7 Lakiere Ulrike vrijdag
18:00-21:30
beeldlabo | 3.4, 3.5, 3.8 Vandermeersch Lydie zaterdag
08:50-12:20
beeldlabo | volwassenen Lakiere Ulrike vrijdag
18:00-21:30
schilderkunst Denys Christophe donderdag
18:00-21:30
schilderkunst Vermander Greta donderdag
13:30-17:00
schilderkunst Denys Christophe maandag
18:00-21:30
schilderkunst Vandermeersch Lydie vrijdag
18:00-21:30
schilderkunst Vandermeersch Lydie woensdag
18:00-21:30
tekenkunst Vandermeersch Lydie donderdag
18:00-21:30
tekenkunst Vermander Greta maandag
18:00-21:30
tekenkunst Vermander Greta dinsdag
13:30-17:00
tekenkunst Vandermeersch Lydie vrijdag
18:00-21:30
model en figuur Vermander Greta woensdag
18:00-21:30
productontwerp Spillebeen Lisa woensdag
19:00-22:30
productontwerp Spillebeen Lisa maandag
19:00-22:30

Izegem Bosmolens

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier BO Bovijn Freya Thermote Lisa donderdag
15:40-16:30
muziekatelier | 2.1 BO Couvreur Myriam maandag
15:40-16:40
donderdag
15:40-16:40

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier AR A Bossuyt Steven Theetaert Lieselotte maandag
16:25-17:15
initiatieatelier AR B Lepoudre Fien dinsdag
16:25-17:15
initiatieatelier AR Koolskamp Theetaert Lieselotte vrijdag
15:10-16:00
muziekatelier | 2.1 AR Theetaert Lieselotte maandag
17:15-18:15
vrijdag
16:15-17:15
muziekatelier | 2.2 AR Theetaert Lieselotte maandag
18:15-19:15
vrijdag
17:15-18:15
muziekatelier | 2.3 AR Boucherie Karel dinsdag
17:45-18:45
vrijdag
18:00-19:00
muziekatelier | 2.4 AR Boucherie Karel dinsdag
18:45-19:45
muziekstudio AR Boucherie Karel vrijdag
19:00-20:00
muzieklabo AR Schotte Hans donderdag
17:30-18:30
samenspel/ensemble nog te bepalen ntb
nog te bepalen
samenspel/ensemble nog te bepalen ntb
nog te bepalen
dwarsfluit Dereere Louisa woensdag
16:45-20:45
klarinet Baert Francis maandag
16:15-21:15
saxofoon Tison Astrid woensdag
17:00-18:00
saxofoon Tison Astrid woensdag
11:30-12:30
koper Lejaeghere Peter dinsdag
16:15-21:15
koper Smedts Roel dinsdag
17:45-19:45
slagwerk Raes Stefaan maandag
16:15-18:15
piano Defrancq Stijn woensdag
13:30-16:30
gitaar Bossuyt Hanne donderdag
16:15-20:15
woordatelier | 2.1 AR Lepoudre Fien dinsdag
17:15-18:15
woordatelier | 2.2 AR Lepoudre Fien dinsdag
18:15-19:15
woordatelier | 2.3 AR Bossuyt Steven maandag
17:15-18:15
woordatelier | 2.4 AR Daenens Lieselot vrijdag
15:30-16:30
woordlabo vertellen Daenens Lieselot maandag
17:45-18:45
woordlabo vertellen Daenens Lieselot vrijdag
18:45-19:45
woordlabo vertellen Daenens Lieselot vrijdag
16:45-17:45
woordlabo vertellen Daenens Lieselot maandag
18:45-19:45
woordlabo spelen en acteren | 3.1 AR Bossuyt Steven maandag
18:15-19:15
woordlabo spelen en acteren | 3.2 AR Daenens Lieselot vrijdag
17:45-18:45
woordlabo spelen en acteren 3.3 Wylin Mieke donderdag
17:45-18:45
theaterlabo Vanlerberghe Lieven dinsdag
17:45-18:45
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot woensdag
16:45-17:45
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot woensdag
15:45-16:45
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot woensdag
14:45-15:45
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot maandag
16:45-17:45
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot maandag
19:45-20:45
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot woensdag
18:45-19:45
verteltheater-stemregie Daenens Lieselot woensdag
17:45-18:45
theater 4.1 Duyck Steven woensdag
15:00-16:00
theater 4.1 Duyck Steven woensdag
16:00-17:00
theater 4.2 Wylin Mieke donderdag
18:45-19:45
theater 4.2 Wylin Mieke donderdag
16:45-17:45
theater 4.3 Wylin Mieke donderdag
19:45-20:45

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier ING De Vlaminck Valentine Demeurisse Gilles dinsdag
16:40-17:30
muziekatelier | 2.1 ING Timperman Marjan dinsdag
16:15-17:15
vrijdag
15:45-16:45
muziekatelier | 2.2 ING Timperman Marjan dinsdag
17:15-18:15
vrijdag
16:45-17:45
muziekatelier | 2.3 ING Timperman Marjan dinsdag
18:15-19:15
vrijdag
17:45-18:45
muziekatelier | 2.4 ING Vandekerckhove Dieter dinsdag
16:15-17:15
muziekstudio ING Vandekerckhove Dieter vrijdag
16:00-17:00
muzieklabo ING Timperman Marjan dinsdag
19:15-20:15
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter dinsdag
17:15-18:15
dwarsfluit Dereere Louisa woensdag
13:00-16:00
hobo Boehme Dirk woensdag
13:30-15:30
klarinet Baert Francis dinsdag
16:15-19:15
koper Coppé Luc zaterdag
08:15-12:15
koper Smedts Roel dinsdag
16:05-17:05
slagwerk algemeen (jazz-pop-rock-klassiek) Couvreur Marius donderdag
16:00-18:00
slagwerk algemeen (jazz-pop-rock-klassiek) nog te bepalen donderdag
16:15-17:45
viool Verbrugghe Saïdjah zaterdag
09:00-12:00
piano De Bisschop Hilde donderdag
15:00-21:00
gitaar Bossuyt Hanne woensdag
13:00-21:15
woordatelier | 2.1 ING De Pauw Els dinsdag
17:15-18:15
woordatelier | 2.2 ING De Pauw Els dinsdag
16:15-17:15
woordatelier | 2.3 ING De Pauw Els dinsdag
18:15-19:15
woordatelier | 2.4 ING Lepoudre Fien maandag
19:00-20:00
theaterlabo Vanlerberghe Lieven woensdag
19:45-20:45

Ingelmunster Cultuurfabriek

Vak Leerkracht Wanneer
woordlabo vertellen De Poorter Veerle vrijdag
18:15-19:15
woordlabo vertellen De Poorter Veerle dinsdag
17:15-18:15
woordlabo vertellen De Poorter Veerle dinsdag
18:15-19:15
woordlabo vertellen De Poorter Veerle woensdag
13:00-14:00
woordlabo vertellen De Poorter Veerle woensdag
15:15-16:15
woordlabo vertellen De Poorter Veerle woensdag
17:15-18:15
woordlabo vertellen De Poorter Veerle vrijdag
16:15-17:15
woordlabo vertellen De Poorter Veerle zaterdag
08:30-09:30
woordlabo spelen en acteren | 3.1 ING De Poorter Veerle woensdag
14:00-15:00
woordlabo spelen en acteren | 3.2 ING De Poorter Veerle woensdag
16:15-17:15
verteltheater-stemregie De Poorter Veerle zaterdag
11:30-12:30
verteltheater-stemregie De Poorter Veerle dinsdag
16:15-17:15
verteltheater-stemregie De Poorter Veerle dinsdag
19:15-20:15
verteltheater-stemregie De Poorter Veerle vrijdag
17:15-18:15
verteltheater-stemregie De Poorter Veerle vrijdag
19:15-20:15
verteltheater-stemregie De Poorter Veerle zaterdag
09:30-10:30
verteltheater-stemregie De Poorter Veerle zaterdag
10:30-11:30

Ingelmunster Onze-Lieve-Vrouw

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier ING Onze-Lieve-Vrouw Timperman Marjan maandag
15:40-16:30
muziekatelier | 2.1 ING OLV Timperman Marjan maandag
16:45-17:45
donderdag
15:45-16:45
muziekatelier | 2.2 ING OLV Timperman Marjan maandag
17:45-18:45
donderdag
16:45-17:45
muziekatelier | 2.3 ING OLV Timperman Marjan maandag
18:45-19:45
donderdag
17:45-18:45
woordatelier | 2.1 ING OLV Lepoudre Fien maandag
15:45-16:45
woordatelier | 2.2 ING OLV Lepoudre Fien maandag
16:45-17:45
woordatelier | 2.3, 2.4 ING OLV Lepoudre Fien maandag
17:45-18:45

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier LE De Mol Gladys Theetaert Lieselotte dinsdag
15:40-16:30
muziekatelier | 2.1 LE Boucherie Karel maandag
15:45-16:45
donderdag
15:45-16:45
muziekatelier | 2.2 LE Boucherie Karel maandag
16:45-17:45
donderdag
16:45-17:45
muziekatelier | 2.3 LE Boucherie Karel maandag
18:00-19:00
donderdag
18:00-19:00
muziekatelier | 2.4 LE Boucherie Karel donderdag
19:00-20:00
muziekstudio LE Boucherie Karel maandag
19:00-20:00
muzieklabo LE Dumoulin Hilde donderdag
18:30-19:30
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter woensdag
15:15-16:15
dwarsfluit Dereere Louisa vrijdag
15:30-17:30
klarinet Vandekerckhove Dieter maandag
16:45-19:45
saxofoon Tison Astrid woensdag
15:30-16:30
koper Coppé Luc woensdag
15:45-17:45
slagwerk Raes Stefaan donderdag
15:45-18:45
piano De Bisschop Hilde woensdag
14:00-21:00
gitaar Delaere Ellen dinsdag
15:45-20:45
woordatelier | 2.1 LE De Mol Gladys dinsdag
17:30-18:30
woordatelier | 2.2 LE De Mol Gladys dinsdag
16:30-17:30
woordatelier | 2.3 LE De Mol Gladys dinsdag
18:30-19:30
woordatelier | 2.4 LE Van Bruwaene Ann-Sophie vrijdag
15:45-16:45
woordlabo vertellen 3.1 Van Bruwaene Ann-Sophie donderdag
16:45-17:45
woordlabo vertellen 3.1 Van Bruwaene Ann-Sophie vrijdag
16:45-17:45
woordlabo vertellen 3.2 Van Bruwaene Ann-Sophie donderdag
18:45-19:45
woordlabo vertellen 3.2 Van Bruwaene Ann-Sophie vrijdag
18:45-19:45
woordlabo vertellen 3.3 Van Bruwaene Ann-Sophie woensdag
13:00-14:00
woordlabo vertellen 3.3 Van Bruwaene Ann-Sophie woensdag
14:00-15:00
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 a LE Van Bruwaene Ann-Sophie donderdag
17:45-18:45
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 b LE Van Bruwaene Ann-Sophie vrijdag
17:45-18:45
theaterlabo Vanlerberghe Lieven woensdag
18:30-19:30
verteltheater-stemregie 4.1 Van Bruwaene Ann-Sophie woensdag
15:00-16:00
verteltheater-stemregie 4.1 Van Bruwaene Ann-Sophie woensdag
16:00-17:00
verteltheater-stemregie 4.2 Van Bruwaene Ann-Sophie woensdag
19:15-20:15
verteltheater-stemregie 4.2 Van Bruwaene Ann-Sophie woensdag
18:15-19:15
verteltheater-stemregie 4.2 Van Bruwaene Ann-Sophie woensdag
17:15-18:15
verteltheater-stemregie 4.3 Van Bruwaene Ann-Sophie maandag
19:00-20:00
theater specialisatie Duyck Steven zaterdag
10:00-12:00

Lendelede Sint-Katrien

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier LE SK nog te bepalen vrijdag
15:10-16:00
muziekatelier | 2.1 LE SK Mussche Mieke vrijdag
16:00-18:00
muziekatelier | 2.2 LE SK Mussche Mieke dinsdag
16:15-18:15

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier OO De Vlaminck Valentine Vereecke Valerie dinsdag
16:10-17:00
muziekatelier | 2.1 OO Vereecke Valerie maandag
16:15-17:15
donderdag
16:15-17:15
muziekatelier | 2.2 OO Vereecke Valerie maandag
17:15-18:15
donderdag
18:15-19:15
muziekatelier | 2.3 OO Vereecke Valerie maandag
18:15-19:15
donderdag
17:15-18:15
muziekatelier | 2.4 OO Vandekerckhove Dieter donderdag
16:15-17:15
muziekstudio OO Vandekerckhove Dieter vrijdag
17:15-18:15
muzieklabo OO Timperman Marjan maandag
20:00-21:00
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter vrijdag
18:15-19:15
dwarsfluit Bruneel Sylvie vrijdag
15:15-17:15
klarinet Kerckhof Marc maandag
16:15-18:15
saxofoon Tison Astrid woensdag
13:00-15:00
koper Demeurisse Gilles dinsdag
17:00-18:00
slagwerk algemeen (jazz-pop-rock-klassiek) Couvreur Marius maandag
16:15-20:15
slagwerk algemeen (jazz-pop-rock-klassiek) Couvreur Marius maandag
16:15-20:15
piano Matthys Nathalie woensdag
14:00-19:00
gitaar Boucquet Kristof donderdag
16:15-20:15
basgitaar/contrabas Boehme Anneleen woensdag
13:30-14:30
gitaar jazz-pop-rock Bossuyt Steven zaterdag
10:30-12:30
piano jazz-pop-rock Matthys Nathalie woensdag
14:00-19:00
zang jazz-pop-rock Meert Amber maandag
nog te bepalen
woordatelier | 2.1 OO Dalle Mieke vrijdag
15:15-16:15
woordatelier | 2.2 OO Dalle Mieke vrijdag
16:15-17:15
woordatelier | 2.3 OO Dalle Mieke woensdag
13:45-14:45
woordatelier | 2.4 OO Dalle Mieke woensdag
12:45-13:45
woordlabo vertellen 3.1 Dalle Mieke woensdag
18:00-19:00
woordlabo vertellen 3.1 Dalle Mieke zaterdag
09:30-10:30
woordlabo vertellen 3.2 Dalle Mieke zaterdag
12:45-13:45
woordlabo vertellen 3.2 Dalle Mieke woensdag
14:45-15:45
woordlabo vertellen 3.2 Dalle Mieke woensdag
16:45-17:45
woordlabo vertellen 3.2 Dalle Mieke zaterdag
10:30-11:30
woordlabo vertellen 3.2 Dalle Mieke zaterdag
11:30-12:30
woordlabo vertellen 3.2 Dalle Mieke zaterdag
13:45-14:45
woordlabo vertellen 3.3 Dalle Mieke woensdag
19:00-20:00
woordlabo vertellen 3.3 Dalle Mieke vrijdag
17:15-18:15
woordlabo spelen en acteren | 3.1 OO Dalle Mieke zaterdag
08:30-09:30
woordlabo spelen en acteren | 3.2 OO Dalle Mieke woensdag
15:45-16:45
theaterlabo Vanlerberghe Lieven zaterdag
12:30-13:30
verteltheater-stemregie 4.1 Dalle Mieke vrijdag
19:15-20:15
verteltheater-stemregie 4.3 Dalle Mieke vrijdag
18:15-19:15

Oostrozebeke De Ginste

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier OO De Ginste Bossuyt Steven vrijdag
15:10-16:00
woordatelier | 2.1 OO DG Bossuyt Steven vrijdag
16:00-17:00
woordatelier | 2.2 OO DG Bossuyt Steven vrijdag
17:00-18:00
woordatelier | 2.3, 2.4 OO DG Bossuyt Steven vrijdag
18:00-19:00
woordlabo spelen en acteren | 3.1 OO DG nog te bepalen woensdag
nog te bepalen
woordlabo spelen en acteren | 3.2 OO DG nog te bepalen woensdag
nog te bepalen

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
initiatieatelier SEW De Mol Gladys Theetaert Lieselotte donderdag
16:10-17:00
muziekatelier | 2.1 SEW Theetaert Lieselotte dinsdag
17:00-18:00
donderdag
17:30-18:30
muziekatelier | 2.2 SEW Theetaert Lieselotte dinsdag
18:00-19:00
donderdag
18:30-19:30
muziekatelier | 2.3 SEW Bovijn Freya dinsdag
18:15-19:15
donderdag
17:00-18:00
muziekatelier | 2.4 SEW Bovijn Freya dinsdag
19:15-20:15
muziekstudio SEW Bovijn Freya donderdag
18:00-19:00
muzieklabo SEW Dumoulin Hilde donderdag
20:00-21:00
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter woensdag
13:00-15:00
dwarsfluit Bruneel Sylvie zaterdag
13:00-14:00
dwarsfluit Bruneel Sylvie woensdag
13:00-16:00
hobo Boehme Dirk donderdag
17:15-19:15
klarinet Baert Francis woensdag
13:00-17:30
saxofoon Tison Astrid dinsdag
16:15-19:15
koper Van Neste Johan woensdag
17:00-20:00
koper Coppé Luc woensdag
12:30-15:30
slagwerk Raes Stefaan dinsdag
16:15-20:15
piano De Bisschop Hilde zaterdag
09:00-11:00
woordatelier | 2.1 SEW Van Bruwaene Ann-Sophie maandag
16:15-17:15
woordatelier | 2.2 SEW Van Bruwaene Ann-Sophie maandag
17:15-18:15
woordatelier | 2.3 SEW Van Bruwaene Ann-Sophie maandag
18:15-19:15
woordatelier | 2.4 SEW De Mol Gladys woensdag
13:00-14:00
woordlabo vertellen 3.1 De Mol Gladys donderdag
17:00-18:00
woordlabo vertellen 3.1 De Mol Gladys woensdag
18:15-19:15
woordlabo vertellen 3.2 De Mol Gladys woensdag
16:15-17:15
woordlabo vertellen 3.2 De Mol Gladys donderdag
19:00-20:00
woordlabo vertellen 3.3 De Mol Gladys woensdag
15:00-16:00
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 a SEW De Mol Gladys woensdag
17:15-18:15
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 b SEW De Mol Gladys donderdag
18:00-19:00
woordlabo spelen en acteren 3.3 De Pauw Els zaterdag
13:30-14:30
verteltheater-stemregie 4.1 De Mol Gladys woensdag
14:00-15:00
verteltheater-stemregie 4.2 De Mol Gladys donderdag
20:00-21:00
theater 4.1 De Pauw Els woensdag
14:00-15:00
theater 4.2 De Pauw Els woensdag
13:00-14:00