Uurroosters schooljaar 2024-2025

Filter het uurrooster op:

Domein Afdeling Leerkracht Vak

Izegem Wijngaardstraat

Vak Leerkracht Wanneer
beeldatelier | 1.1, 1.2 DO Lakiere Ulrike donderdag
16:00-17:40
beeldatelier | 1.1, 1.2 VR A Huyghe Judith vrijdag
16:00-17:40
beeldatelier | 1.1, 1.2 WO A Rigole Kim woensdag
13:20-15:00
beeldatelier | 1.1, 1.2 WO B Rondelez Lobke woensdag
13:20-15:00
beeldatelier | 1.1, 1.2 WO C Lakiere Ulrike woensdag
15:20-17:00
beeldatelier | 1.1, 1.2 ZA A Huyghe Judith zaterdag
08:50-10:30
beeldatelier | 1.1, 1.2 ZA B Verbeke Fien zaterdag
08:50-10:30
beeldatelier | 1.1, 1.2 ZA C Huyghe Judith zaterdag
10:50-12:30
beeldatelier | 2.1, 2.2 A VR Rondelez Lobke vrijdag
16:00-17:40
beeldatelier | 2.1, 2.2 B VR nog te bepalen vrijdag
16:00-17:40
beeldatelier | 2.1, 2.2 DO Rondelez Lobke donderdag
16:00-17:40
beeldatelier | 2.1, 2.2 WO A Vanloocke Lies woensdag
13:20-15:00
beeldatelier | 2.1, 2.2 WO B Lakiere Ulrike woensdag
13:20-15:00
beeldatelier | 2.1, 2.2 WO C Rondelez Lobke woensdag
15:20-17:00
beeldatelier | 2.1, 2.2 ZA A Vermaete Virginie zaterdag
08:50-10:30
beeldatelier | 2.1, 2.2 ZA B Vermaete Virginie zaterdag
10:50-12:30
beeldatelier | 2.1, 2.2 ZA C Verbeke Fien zaterdag
10:50-12:30
beeldatelier | 2.3, 2.4 DO Huyghe Judith donderdag
16:00-17:40
beeldatelier | 2.3, 2.4 VR Verbeke Fien vrijdag
16:00-17:40
beeldatelier | 2.3, 2.4 WO A Huyghe Judith woensdag
13:20-15:00
beeldatelier | 2.3, 2.4 WO B Vanloocke Lies woensdag
15:20-17:00
beeldatelier | 2.3, 2.4 ZA A Rondelez Lobke zaterdag
08:50-10:30
beeldatelier | 2.3, 2.4 ZA B Rondelez Lobke zaterdag
10:50-12:30
beeldlabo | 3.1, 3.2 Huyghe Judith woensdag
16:00-19:30
beeldlabo | 3.1, 3.2 Lakiere Ulrike vrijdag
16:30-20:00
beeldlabo | 3.1, 3.2, 3.3 Lakiere Ulrike zaterdag
08:50-12:20
beeldlabo | 3.3, 3.4 Rigole Kim woensdag
16:00-19:30
beeldlabo | 3.3, 3.4, 3.5, 3.6 Huyghe Judith vrijdag
18:00-21:30
beeldlabo | 3.4, 3.5, 3.6 Vandermeersch Lydie zaterdag
08:50-12:20
beeldlabo | 3.5, 3.6 Lakiere Ulrike woensdag
17:15-20:45
schilderkunst Denys Christophe maandag
18:00-21:30
schilderkunst Denys Christophe donderdag
13:30-17:00
schilderkunst Denys Christophe donderdag
18:00-21:30
schilderkunst Vanloocke Lies vrijdag
18:00-21:30
tekenkunst Noyez Karel maandag
18:00-21:30
tekenkunst Vandermeersch Lydie dinsdag
13:30-17:00
tekenkunst Vandermeersch Lydie donderdag
18:00-21:30
tekenkunst Vanloocke Lies vrijdag
18:00-21:30
model en figuur Vandermeersch Lydie woensdag
18:00-21:30
model en figuur Vandermeersch Lydie vrijdag
13:30-17:00
productontwerp Martyn Ruben woensdag
18:00-21:30