Uurroosters

Filter het uurrooster op:

Domein Afdeling Leerkracht Vak

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
saxofoon Coopman Jitse maandag
15:30-21:30

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
saxofoon Coopman Jitse dinsdag
16:15-18:15
saxofoon Coopman Jitse dinsdag
19:15-20:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
saxofoon Coopman Jitse woensdag
12:00-17:00
junior saxchoir Coopman Jitse woensdag
17:00-18:00
saxchoir Coopman Jitse woensdag
18:15-19:15
saxofoon Coopman Jitse woensdag
20:00-21:00
saxofoon Coopman Jitse donderdag
15:30-20:30

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
saxofoon Coopman Jitse vrijdag
15:45-17:45

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
gitaar Delaere Ellen maandag
15:45-19:45

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
gitaar Delaere Ellen dinsdag
15:45-20:45

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
gitaar Delaere Ellen donderdag
15:45-18:45
gitaarensemble Delaere Ellen donderdag
18:45-19:45
gitaar Delaere Ellen donderdag
19:45-20:45
zang Corneillie Daan dinsdag
17:30-18:30
zang Corneillie Daan dinsdag
19:30-20:30
zang Corneillie Daan donderdag
15:30-17:30
zang Corneillie Daan vrijdag
16:30-18:30
zang Corneillie Daan vrijdag
19:30-20:30
zang Corneillie Daan zaterdag
13:30-14:30
pianolab Corneillie Daan dinsdag
18:30-19:30
pianolab Corneillie Daan donderdag
17:30-18:30
pianolab Corneillie Daan donderdag
18:30-19:30
pianolab Corneillie Daan vrijdag
18:30-19:30

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
pianolab Corneillie Daan woensdag
18:00-19:00
zang Corneillie Daan woensdag
19:00-20:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
jongerenkoor Corneillie Daan zaterdag
09:30-10:30
volwassenenkoor Corneillie Daan zaterdag
11:30-12:30

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
koper Lejaeghere Peter dinsdag
16:15-20:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
koper Lejaeghere Peter zaterdag
08:15-12:15

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
koper Lejaeghere Peter zaterdag
12:30-16:30

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
hobo Boehme Dirk maandag
17:00-20:00

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
hobo Boehme Dirk woensdag
13:15-14:15

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
samenspel/ensemble Boehme Dirk woensdag
14:30-15:30

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
samenspel/ensemble Boehme Dirk woensdag
16:00-18:00
dubbelrietchoir (hobo en fagot) Boehme Dirk woensdag
18:00-19:00

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
hobo Boehme Dirk donderdag
18:00-20:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
samenspel/ensemble Boehme Dirk zaterdag
09:30-12:30
koper Van Neste Johan maandag
15:15-21:15

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
koper Van Neste Johan woensdag
18:00-19:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
koper Van Neste Johan zaterdag
14:30-15:30
cello Devos Annemie maandag
16:30-20:30
strijkorkest Devos Annemie Verbrugghe Saïdjah vrijdag
18:30-19:30

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk Raes Stefaan maandag
16:15-18:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk Raes Stefaan maandag
19:00-22:00

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk Raes Stefaan dinsdag
16:15-20:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk Raes Stefaan woensdag
13:00-17:00
slagwerk Raes Stefaan woensdag
18:30-19:30
junior percussie-ensemble Raes Stefaan woensdag
17:30-18:30
percussie-ensemble Raes Stefaan woensdag
19:30-20:30

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk Raes Stefaan donderdag
15:45-18:45

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk Raes Stefaan donderdag
19:00-21:00

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
gitaar Boucquet Kristof donderdag
16:15-20:15
klarinet Kerckhof Marc maandag
16:15-17:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
klarinet Kerckhof Marc maandag
17:45-19:45

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
klarinet Baert Francis maandag
16:15-21:15

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
klarinet Baert Francis dinsdag
16:15-19:15

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
klarinet Baert Francis woensdag
13:00-17:30

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
klarinet Baert Francis woensdag
18:00-20:30
klarinet Baert Francis donderdag
16:30-19:30

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
piano Matthys Nathalie woensdag
14:00-19:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
piano Matthys Nathalie dinsdag
16:00-20:00
piano De Bisschop Hilde dinsdag
16:15-21:15

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
piano De Bisschop Hilde woensdag
14:00-21:00

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
piano De Bisschop Hilde donderdag
15:00-21:00

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
piano De Bisschop Hilde zaterdag
09:00-11:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
piano Lammens Sandra dinsdag
15:45-20:45
piano Lammens Sandra woensdag
13:00-17:00
piano Lammens Sandra woensdag
17:15-19:15
piano Lammens Sandra zaterdag
09:15-14:15
viool Verbrugghe Saïdjah vrijdag
16:30-18:30
viool Verbrugghe Saïdjah vrijdag
19:30-20:30
viool Verbrugghe Saïdjah zaterdag
13:00-14:00

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
viool Verbrugghe Saïdjah zaterdag
09:00-12:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
dwarsfluit Dereere Louisa dinsdag
16:15-20:15

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
dwarsfluit Dereere Louisa woensdag
13:00-16:00

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
dwarsfluit Dereere Louisa woensdag
16:45-20:45

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
dwarsfluit Dereere Louisa vrijdag
15:30-17:30

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
dwarsfluit Dereere Louisa vrijdag
18:30-19:30
dwarsfluit Dereere Louisa zaterdag
08:30-12:30
gitaar Bossuyt Hanne dinsdag
15:45-20:45
gitaar Bossuyt Hanne vrijdag
16:00-20:00

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
gitaar Bossuyt Hanne donderdag
16:15-20:15

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
gitaar Bossuyt Hanne woensdag
13:00-21:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
piano Verbrugghe Dirk donderdag
16:30-19:30
piano Verbrugghe Dirk zaterdag
13:30-15:30
viool Ostyn Bert maandag
16:00-21:00

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
koper Demeurisse Gilles woensdag
18:30-19:30

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
koper Demeurisse Gilles dinsdag
18:00-19:15
slagwerk Pannecoucke Niels maandag
15:45-16:45

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk Pannecoucke Niels maandag
17:00-21:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
gitaar Vermote Petra dinsdag
16:00-21:00
gitaar Vermote Petra woensdag
13:30-18:30
gitaar Vermote Petra woensdag
19:00-21:00
gitaarensemble Vermote Petra woensdag
19:00-21:00
gitaar Vermote Petra zaterdag
09:30-12:30
gitaar Vermote Petra zaterdag
13:00-14:00

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
dwarsfluit Bruneel Sylvie woensdag
13:00-16:00

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
dwarsfluit Bruneel Sylvie vrijdag
15:15-17:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
dwarsfluit Bruneel Sylvie zaterdag
08:30-09:30
fluitchoir Bruneel Sylvie zaterdag
09:30-10:30
dwarsfluit Bruneel Sylvie zaterdag
10:30-12:30

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
dwarsfluit Bruneel Sylvie zaterdag
13:00-14:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
piano Defrancq Stijn maandag
16:15-20:15

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
piano Defrancq Stijn dinsdag
16:15-20:15
piano Defrancq Stijn woensdag
17:00-20:00

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
piano Defrancq Stijn woensdag
13:30-16:30

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
piano Defrancq Stijn vrijdag
15:30-19:30
koper Smedts Roel maandag
18:15-21:15

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
koper Smedts Roel maandag
16:05-18:05

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
koper Smedts Roel dinsdag
16:05-17:05

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
koper Smedts Roel dinsdag
17:45-19:45

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
accordeon Suvorkin Evgeny woensdag
15:00-19:00
accordeonensemble Suvorkin Evgeny woensdag
19:00-20:00
accordeon Suvorkin Evgeny woensdag
20:00-21:00

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
samenspel/ensemble Boehme Dirk woensdag
14:30-15:30

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
fagot Vergalle Fabienne maandag
16:30-19:30

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
saxofoon Tison Astrid dinsdag
16:15-19:15

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
saxofoon Tison Astrid woensdag
11:30-12:30

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
saxofoon Tison Astrid woensdag
13:00-15:00

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
saxofoon Tison Astrid woensdag
15:30-16:30

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
saxofoon Tison Astrid woensdag
17:00-18:00

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk algemeen (jazz-pop-rock-klassiek) Couvreur Marius maandag
16:15-20:15

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk algemeen (jazz-pop-rock-klassiek) nog te bepalen donderdag
16:15-17:45

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
slagwerk algemeen (jazz-pop-rock-klassiek) nog te bepalen donderdag
18:15-20:15

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
koper Coppé Luc woensdag
12:15-15:15

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
koper Coppé Luc woensdag
15:30-17:30

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
koper Coppé Luc woensdag
18:00-20:00
koper Coppé Luc donderdag
16:15-19:30
koper Coppé Luc vrijdag
15:45-19:45

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
koper Coppé Luc zaterdag
08:15-09:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
koper Coppé Luc zaterdag
09:45-10:45
koperensemble Coppé Luc zaterdag
10:45-11:45
orgel nog te bepalen ntb
nog te bepalen
begeleidingspraktijk orgel nog te bepalen ntb
nog te bepalen
muziek schrijven Vandekerckhove Dieter ntb
nog te bepalen

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
klarinet Vandekerckhove Dieter maandag
16:45-19:45
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter maandag
20:00-21:00

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter woensdag
14:00-15:00

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter dinsdag
17:15-18:15

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter vrijdag
18:15-19:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter woensdag
17:00-18:00
klarinetchoir Vandekerckhove Dieter woensdag
19:00-20:00
instrumentenatelier Vereecke Valerie vrijdag
17:45-18:45
muziekatelier | 2.1a CE Vinckier Veerle maandag
15:50-16:50
donderdag
15:50-16:50
muziekatelier | 2.1b CE Vinckier Veerle dinsdag
15:50-16:50
vrijdag
15:50-16:50
muziekatelier | 2.1c CE Vinckier Veerle woensdag
14:15-15:15
zaterdag
09:30-10:30
muziekatelier | 2.2a CE Vinckier Veerle maandag
16:50-17:50
woensdag
15:30-16:30
muziekatelier | 2.2b CE Bovijn Freya dinsdag
16:50-17:50
zaterdag
08:30-09:30
muziekatelier | 2.2c CE Vinckier Veerle maandag
17:50-18:50
donderdag
16:50-17:50
muziekatelier | 2.3a CE Couvreur Myriam maandag
17:15-18:15
woensdag
14:30-15:30
muziekatelier | 2.3b CE Couvreur Myriam dinsdag
17:15-18:15
donderdag
17:45-18:45
muziekatelier | 2.4a CE Couvreur Myriam woensdag
15:00-16:00
muziekatelier | 2.4b CE Couvreur Myriam donderdag
17:15-18:15
muziekstudio CE A Boehme Anneleen woensdag
16:00-17:00
muziekstudio CE B Vandekerckhove Dieter woensdag
18:00-19:00
muziekstudio CE C Boehme Anneleen donderdag
18:15-19:15
muziekstudio CE D Bovijn Freya zaterdag
10:30-11:30
muziekatelier | 2.1 volwassenen Couvreur Myriam dinsdag
18:15-20:15
muziekatelier | 2.2 volwassenen Vereecke Valerie dinsdag
18:45-20:45
muziekatelier | 2.3 volwassenen Couvreur Myriam maandag
18:15-20:15

Izegem Bosmolens

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 BO Couvreur Myriam maandag
15:40-16:40
donderdag
15:40-16:40

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 KA Boucherie Karel dinsdag
16:15-17:15
vrijdag
15:10-16:10
muziekatelier | 2.2 KA Vinckier Veerle dinsdag
17:15-18:15
vrijdag
17:15-18:15
muziekatelier | 2.3 KA Vereecke Valerie dinsdag
17:30-18:30
vrijdag
16:10-17:10
muziekatelier | 2.4 KA Boucherie Karel vrijdag
16:40-17:40
muziekstudio KA A Coopman Jitse dinsdag
18:15-19:15
muziekstudio KA B Coopman Jitse vrijdag
17:45-18:45

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 AR Theetaert Lieselotte maandag
17:15-18:15
vrijdag
16:30-17:30
muziekatelier | 2.2 AR Theetaert Lieselotte maandag
18:15-19:15
vrijdag
17:30-18:30
muziekatelier | 2.3 AR Boucherie Karel dinsdag
17:45-18:45
vrijdag
18:00-19:00
muziekatelier | 2.4 AR Boucherie Karel dinsdag
18:45-19:45
muziekstudio AR Boucherie Karel vrijdag
19:00-20:00

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 LE Boucherie Karel maandag
15:45-16:45
donderdag
15:45-16:45
muziekatelier | 2.2 LE Boucherie Karel maandag
16:45-17:45
donderdag
16:45-17:45
muziekatelier | 2.3 LE Boucherie Karel maandag
18:00-19:00
donderdag
18:00-19:00
muziekatelier | 2.4 LE Boucherie Karel donderdag
19:00-20:00
muziekstudio LE Boucherie Karel maandag
19:00-20:00

Lendelede Sint-Katrien

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 LE SK Mussche Mieke dinsdag
16:15-18:15
muziekatelier | 2.2 LE SK Mussche Mieke vrijdag
16:00-18:00

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 SEW Theetaert Lieselotte dinsdag
17:00-18:00
donderdag
17:30-18:30
muziekatelier | 2.2 SEW Theetaert Lieselotte dinsdag
18:00-19:00
donderdag
18:30-19:30
muziekatelier | 2.3 SEW Bovijn Freya dinsdag
18:15-19:15
donderdag
17:00-18:00
muziekatelier | 2.4 SEW Bovijn Freya dinsdag
19:15-20:15
muziekstudio SEW Bovijn Freya donderdag
18:00-19:00

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 ING Timperman Marjan dinsdag
16:15-17:15
vrijdag
15:45-16:45
muziekatelier | 2.2 ING Timperman Marjan dinsdag
17:15-18:15
vrijdag
16:45-17:45
muziekatelier | 2.3 ING Timperman Marjan dinsdag
18:15-19:15
vrijdag
17:45-18:45
muziekatelier | 2.4 ING Vandekerckhove Dieter dinsdag
16:15-17:15
muziekstudio ING Vandekerckhove Dieter vrijdag
16:00-17:00

Ingelmunster Onze-Lieve-Vrouw

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 ING OLV Timperman Marjan maandag
16:45-17:45
donderdag
15:45-16:45
muziekatelier | 2.2 ING OLV Timperman Marjan maandag
17:45-18:45
donderdag
16:45-17:45
muziekatelier | 2.3 ING OLV Timperman Marjan maandag
18:45-19:45
donderdag
17:45-18:45

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 OO Vereecke Valerie maandag
16:15-17:15
donderdag
16:15-17:15
muziekatelier | 2.2 OO Vereecke Valerie maandag
17:15-18:15
donderdag
18:15-19:15
muziekatelier | 2.3 OO Vereecke Valerie maandag
18:15-19:15
donderdag
17:15-18:15
muziekatelier | 2.4 OO Vandekerckhove Dieter donderdag
16:15-17:15

Izegem Zonnebloem

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1, 2.2 ZO Vereecke Valerie dinsdag
15:30-17:00

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
muziekstudio OO Vandekerckhove Dieter vrijdag
17:15-18:15

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
muzieklabo CE A Schotte Hans woensdag
18:00-19:00
muzieklabo CE B Schotte Hans woensdag
19:00-20:00
muzieklabo CE C Timperman Marjan zaterdag
09:30-10:30
muzieklabo CE D Timperman Marjan zaterdag
10:30-11:30
muzieklabo CE volwassenen Schotte Hans maandag
18:15-20:15

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
muzieklabo AR Schotte Hans donderdag
17:30-18:30

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
muzieklabo LE Dumoulin Hilde donderdag
18:30-19:30

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
muzieklabo SEW Dumoulin Hilde donderdag
20:00-21:00

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
muzieklabo ING Timperman Marjan dinsdag
19:15-20:15

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
muzieklabo OO Timperman Marjan maandag
20:00-21:00

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
muziekgeschiedenis CE Schotte Hans donderdag
19:00-21:00
muzieklabo jazz-pop-rock nog te bepalen modulair
nog te bepalen