Uurroosters

Filter het uurrooster op:

Domein Afdeling Leerkracht Vak

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 volwassenen Couvreur Myriam maandag
18:15-20:15
muziekatelier | 2.1a CE Vinckier Veerle maandag
16:00-17:00
donderdag
16:00-17:00
muziekatelier | 2.1b CE Vinckier Veerle dinsdag
16:00-17:00
vrijdag
16:00-17:00
muziekatelier | 2.1c CE Vinckier Veerle woensdag
13:00-14:00
zaterdag
08:30-09:30
muziekatelier | 2.2 volwassenen Couvreur Myriam dinsdag
18:15-20:15
muziekatelier | 2.2a CE Vinckier Veerle maandag
17:00-18:00
donderdag
17:00-18:00
muziekatelier | 2.2b CE Vinckier Veerle dinsdag
17:00-18:00
vrijdag
17:00-18:00
muziekatelier | 2.2c CE Vinckier Veerle woensdag
15:00-16:00
zaterdag
10:30-11:30
muziekatelier | 2.3 volwassenen Vereecke Valerie maandag
18:45-20:45
muziekatelier | 2.3a CE Couvreur Myriam maandag
17:15-18:15
woensdag
14:00-15:00
muziekatelier | 2.3b CE Couvreur Myriam dinsdag
17:15-18:15
donderdag
18:15-19:15
muziekatelier | 2.3c CE Bovijn Freya dinsdag
16:50-17:50
zaterdag
09:30-10:30
muziekatelier | 2.4a CE Couvreur Myriam woensdag
15:00-16:00
muziekatelier | 2.4b CE Couvreur Myriam donderdag
17:15-18:15
instrumentenatelier Bovijn Freya zaterdag
11:30-12:30
muziekstudio CE A Vandekerckhove Dieter woensdag
16:00-17:00
muziekstudio CE B Vandekerckhove Dieter woensdag
18:00-19:00
muziekstudio CE C Boehme Anneleen donderdag
18:15-19:15
muziekstudio CE D Bovijn Freya zaterdag
10:30-11:30
muzieklabo CE A Schotte Hans woensdag
18:00-19:00
muzieklabo CE B Schotte Hans woensdag
19:00-20:00
muzieklabo CE C Timperman Marjan zaterdag
09:30-10:30
muzieklabo CE D Timperman Marjan zaterdag
10:30-11:30
muzieklabo CE volwassenen Schotte Hans maandag
18:15-20:15
muzieklabo jazz-pop-rock nog te bepalen modulair
nog te bepalen
accordeonensemble Suvorkin Evgeny woensdag
19:15-20:15
fluitchoir Bruneel Sylvie zaterdag
09:30-10:30
gitaarensemble Delaere Ellen donderdag
19:00-20:00
gitaarensemble Vermote Petra zaterdag
08:30-09:30
junior percussie-ensemble Raes Stefaan woensdag
17:30-18:30
junior saxchoir Coopman Jitse woensdag
17:00-18:00
klarinetchoir Vandekerckhove Dieter woensdag
19:00-20:00
koperchoir Coppé Luc zaterdag
10:45-11:45
percussie-ensemble Raes Stefaan woensdag
19:30-20:30
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter woensdag
17:00-18:00
saxchoir Coopman Jitse woensdag
19:15-20:15
strijkorkest Devos Annemie Verbrugghe Saïdjah vrijdag
18:30-19:30
jongerenkoor Corneillie Daan zaterdag
09:30-10:30
volwassenenkoor Corneillie Daan zaterdag
11:30-12:30
pianolab Corneillie Daan dinsdag
19:30-20:30
pianolab Corneillie Daan vrijdag
17:00-18:00
pianolab Corneillie Daan dinsdag
17:30-18:30
pianolab Corneillie Daan donderdag
18:30-19:30
begeleidingspraktijk orgel Rondelez Lobke ntb
14:20-15:20
muziek schrijven Vandekerckhove Dieter woensdag
20:00-21:00
dwarsfluit Bruneel Sylvie zaterdag
10:30-12:30
dwarsfluit Dereere Louisa vrijdag
16:45-20:45
dwarsfluit Bruneel Sylvie zaterdag
08:30-09:30
dwarsfluit Dereere Louisa dinsdag
15:30-19:30
dwarsfluit Dereere Louisa zaterdag
08:30-11:30
hobo Boehme Dirk maandag
17:00-20:00
fagot Vergalle Fabienne maandag
16:30-20:00
klarinet Baert Francis donderdag
15:30-19:30
klarinet Kerckhof Marc maandag
17:45-19:45
klarinet Baert Francis woensdag
18:00-21:00
saxofoon Coopman Jitse woensdag
13:00-17:00
saxofoon Coopman Jitse donderdag
15:15-19:15
saxofoon Coopman Jitse maandag
15:30-21:15
saxofoon Coopman Jitse woensdag
20:15-22:15
koper Van Neste Johan maandag
15:15-21:15
koper Van Neste Johan zaterdag
14:30-15:30
koper Lejaeghere Peter zaterdag
08:15-12:15
koper Coppé Luc vrijdag
15:45-18:45
koper Coppé Luc donderdag
16:15-20:30
koper Coppé Luc zaterdag
09:45-10:45
koper Coppé Luc woensdag
18:00-20:00
koper Smedts Roel maandag
18:15-21:15
koper Demeurisse Gilles dinsdag
18:00-19:15
slagwerk Raes Stefaan woensdag
18:30-19:30
slagwerk Raes Stefaan donderdag
19:00-21:00
slagwerk Pannecoucke Niels maandag
15:45-16:45
slagwerk Raes Stefaan donderdag
15:45-18:45
viool Verbrugghe Saïdjah vrijdag
19:30-20:30
viool Ostyn Bert donderdag
16:30-17:30
viool Verbrugghe Saïdjah vrijdag
16:30-18:30
viool Verbrugghe Saïdjah zaterdag
10:45-12:45
viool Ostyn Bert maandag
16:00-19:00
cello Devos Annemie maandag
16:30-20:30
piano Lammens Sandra woensdag
17:15-19:15
piano Verbrugghe Dirk donderdag
16:30-19:30
piano Lammens Sandra woensdag
13:00-17:00
piano Defrancq Stijn vrijdag
15:00-19:00
piano Lammens Sandra zaterdag
09:15-14:15
piano Defrancq Stijn woensdag
12:45-17:45
piano Verbrugghe Dirk zaterdag
13:30-15:30
piano De Bisschop Hilde dinsdag
15:15-21:15
piano Lammens Sandra dinsdag
15:50-20:50
piano Defrancq Stijn maandag
16:00-20:00
orgel Rondelez Lobke dinsdag
13:20-14:20
accordeon Suvorkin Evgeny woensdag
20:15-21:15
accordeon Suvorkin Evgeny woensdag
15:00-19:00
gitaar Vermote Petra woensdag
13:30-18:30
gitaar Delaere Ellen maandag
16:00-19:00
gitaar Vermote Petra zaterdag
09:30-12:30
gitaar Delaere Ellen donderdag
20:00-21:00
gitaar Bossuyt Hanne dinsdag
15:50-20:50
gitaar Vermote Petra dinsdag
16:00-21:00
gitaar Vermote Petra woensdag
19:00-21:00
gitaar Delaere Ellen donderdag
16:00-19:00
gitaar Vermote Petra zaterdag
13:00-14:00
gitaar Bossuyt Hanne vrijdag
16:00-21:00
zang Corneillie Daan dinsdag
18:30-19:30
zang Corneillie Daan vrijdag
16:00-17:00
zang Corneillie Daan zaterdag
14:00-15:00
zang Corneillie Daan dinsdag
15:30-17:30
zang Corneillie Daan donderdag
16:30-18:30
zang Corneillie Daan vrijdag
18:00-19:00
muziekgeschiedenis CE Schotte Hans donderdag
19:00-21:00

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 KA Boucherie Karel dinsdag
16:15-17:15
vrijdag
15:15-16:15
muziekatelier | 2.2 KA Vereecke Valerie dinsdag
16:15-17:15
vrijdag
15:15-16:15
muziekatelier | 2.3 KA Vereecke Valerie dinsdag
17:15-18:15
vrijdag
16:15-17:15
muziekatelier | 2.4 KA Boucherie Karel vrijdag
16:15-17:15
muziekstudio KA A Coopman Jitse vrijdag
17:15-18:15
muziekstudio KA B Coopman Jitse dinsdag
18:15-19:15
saxofoon Coopman Jitse dinsdag
16:15-18:15
saxofoon Coopman Jitse vrijdag
15:10-17:45
saxofoon Coopman Jitse dinsdag
19:15-20:15
koper Lejaeghere Peter zaterdag
12:30-16:30
koper Smedts Roel maandag
16:05-18:05
slagwerk Pannecoucke Niels maandag
17:00-21:30
slagwerk algemeen (jazz-pop-rock-klassiek) Verstraete Benjamin dinsdag
16:15-17:15
piano Defrancq Stijn dinsdag
16:15-20:15
piano Defrancq Stijn woensdag
18:30-19:30

Izegem Emelgem

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 EM Vereecke Valerie donderdag
15:40-17:40

Izegem Zonnebloem

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 ZO Vereecke Valerie maandag
16:30-17:30

Izegem Bosmolens

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 BO Couvreur Myriam maandag
15:40-16:40
donderdag
15:40-16:40

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 AR Theetaert Lieselotte maandag
16:30-17:30
vrijdag
16:30-17:30
muziekatelier | 2.1 AR Koolskamp Baert Francis Bruneel Sylvie dinsdag
16:15-17:15
vrijdag
15:15-16:15
muziekatelier | 2.2 AR Theetaert Lieselotte maandag
17:30-18:30
vrijdag
17:30-18:30
muziekatelier | 2.3 AR Boucherie Karel dinsdag
17:45-18:45
vrijdag
17:45-18:45
muziekatelier | 2.4 AR Boucherie Karel dinsdag
18:45-19:45
muziekstudio AR Boucherie Karel vrijdag
18:45-19:45
muzieklabo AR Schotte Hans donderdag
17:30-18:30
dwarsfluit Dereere Louisa woensdag
15:45-20:45
klarinet Baert Francis maandag
16:15-21:15
saxofoon Tison Astrid woensdag
15:00-17:00
koper Lejaeghere Peter dinsdag
16:15-20:15
koper Smedts Roel dinsdag
18:45-19:45
slagwerk Raes Stefaan maandag
18:30-20:30
piano Defrancq Stijn woensdag
12:45-17:45
gitaar Bossuyt Hanne donderdag
16:15-20:15

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 ING Timperman Marjan dinsdag
16:15-17:15
vrijdag
15:45-16:45
muziekatelier | 2.2 ING Timperman Marjan dinsdag
17:15-18:15
vrijdag
16:45-17:45
muziekatelier | 2.3 ING Timperman Marjan dinsdag
18:15-19:15
vrijdag
17:45-18:45
muziekatelier | 2.4 ING Vandekerckhove Dieter dinsdag
16:15-17:15
muziekstudio ING Vandekerckhove Dieter vrijdag
16:00-17:00
muzieklabo ING Timperman Marjan dinsdag
19:15-20:15
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter dinsdag
17:15-18:15
dwarsfluit Dereere Louisa woensdag
13:00-15:00
hobo Boehme Dirk woensdag
13:15-14:15
klarinet Baert Francis dinsdag
16:15-18:15
koper Coppé Luc zaterdag
08:15-09:15
slagwerk algemeen (jazz-pop-rock-klassiek) Verstraete Benjamin dinsdag
17:30-18:30
viool Verbrugghe Saïdjah zaterdag
08:30-10:30
piano De Bisschop Hilde donderdag
16:00-21:00
gitaar Bossuyt Hanne woensdag
13:00-21:15

Ingelmunster Onze-Lieve-Vrouw

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 ING OLV Timperman Marjan maandag
16:45-17:45
donderdag
15:45-16:45
muziekatelier | 2.2 ING OLV Timperman Marjan maandag
17:45-18:45
donderdag
16:45-17:45
muziekatelier | 2.3 ING OLV Timperman Marjan maandag
18:45-19:45
donderdag
17:45-18:45

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 LE Boucherie Karel maandag
15:45-16:45
donderdag
15:45-16:45
muziekatelier | 2.2 LE Boucherie Karel maandag
17:45-18:45
donderdag
16:45-17:45
muziekatelier | 2.3 LE Boucherie Karel maandag
16:45-17:45
donderdag
17:45-18:45
muziekatelier | 2.4 LE Boucherie Karel donderdag
18:45-19:45
muziekstudio LE Boucherie Karel maandag
18:45-19:45
muzieklabo LE Dumoulin Hilde donderdag
18:30-19:30
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter maandag
20:00-21:00
klarinet Vandekerckhove Dieter maandag
18:00-20:00
saxofoon Tison Astrid donderdag
20:15-21:15
koper Coppé Luc woensdag
15:30-17:30
slagwerk Raes Stefaan maandag
15:45-17:45
piano De Bisschop Hilde woensdag
14:00-21:00
piano De Bisschop Hilde zaterdag
11:15-13:15
gitaar Delaere Ellen dinsdag
15:45-20:45

Lendelede Sint-Katrien

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 LE SK Mussche Mieke vrijdag
16:00-18:00

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 OO Mussche Mieke dinsdag
16:15-17:15
donderdag
16:15-17:15
muziekatelier | 2.2 OO Mussche Mieke dinsdag
17:15-18:15
donderdag
17:15-18:15
muziekatelier | 2.3 OO Mussche Mieke dinsdag
18:15-19:15
donderdag
18:15-19:15
muziekatelier | 2.4 OO Vandekerckhove Dieter donderdag
16:15-17:15
muziekstudio OO Vandekerckhove Dieter vrijdag
17:15-18:15
muzieklabo OO Timperman Marjan maandag
20:00-21:00
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter vrijdag
18:15-19:15
pianolab Corneillie Daan woensdag
18:00-19:00
dwarsfluit Bruneel Sylvie vrijdag
16:15-17:15
klarinet Kerckhof Marc maandag
16:15-17:15
saxofoon Tison Astrid woensdag
12:30-14:30
koper Demeurisse Gilles woensdag
19:30-20:30
slagwerk algemeen (jazz-pop-rock-klassiek) Verstraete Benjamin dinsdag
18:45-19:45
slagwerk algemeen (jazz-pop-rock-klassiek) Couvreur Marius maandag
16:15-20:15
gitaar Boucquet Kristof donderdag
16:15-20:15
zang Corneillie Daan woensdag
19:00-20:00

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 SEW Theetaert Lieselotte dinsdag
17:15-18:15
donderdag
17:00-18:00
muziekatelier | 2.2 SEW Theetaert Lieselotte dinsdag
16:15-17:15
donderdag
18:00-19:00
muziekatelier | 2.3 SEW Bovijn Freya dinsdag
18:15-19:15
donderdag
17:00-18:00
muziekatelier | 2.4 SEW Bovijn Freya dinsdag
19:15-20:15
muziekstudio SEW Bovijn Freya donderdag
18:00-19:00
muzieklabo SEW Dumoulin Hilde donderdag
20:00-21:00
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter woensdag
14:00-15:00
dwarsfluit Bruneel Sylvie woensdag
13:00-16:00
dwarsfluit Bruneel Sylvie zaterdag
13:00-14:00
hobo Boehme Dirk donderdag
18:00-20:00
klarinet Baert Francis woensdag
13:00-17:00
saxofoon Tison Astrid donderdag
16:00-20:00
koper Van Neste Johan woensdag
18:00-19:00
koper Coppé Luc woensdag
12:15-15:15
slagwerk Raes Stefaan dinsdag
19:30-20:30
slagwerk Raes Stefaan dinsdag
16:15-19:15
piano De Bisschop Hilde zaterdag
09:00-11:00