Uurroosters schooljaar 2024-2025

Filter het uurrooster op:

Domein Afdeling Leerkracht Vak

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1a CE Vinckier Veerle maandag
16:00-17:00
donderdag
16:00-17:00
muziekatelier | 2.1b CE Vinckier Veerle dinsdag
16:00-17:00
vrijdag
16:00-17:00
muziekatelier | 2.1c CE Vinckier Veerle woensdag
14:00-15:00
zaterdag
09:30-10:30
muziekatelier | 2.1 volwassenen Couvreur Myriam maandag
18:15-20:15
muziekatelier | 2.2a CE Vinckier Veerle maandag
17:00-18:00
donderdag
17:00-18:00
muziekatelier | 2.2b CE Vinckier Veerle dinsdag
17:00-18:00
vrijdag
17:00-18:00
muziekatelier | 2.2c CE Vinckier Veerle woensdag
13:00-14:00
zaterdag
08:30-09:30
muziekatelier | 2.2 volwassenen Couvreur Myriam dinsdag
18:15-20:15
muziekatelier | 2.3a CE Couvreur Myriam maandag
17:00-18:00
woensdag
13:00-14:00
muziekatelier | 2.3b CE Couvreur Myriam dinsdag
17:00-18:00
donderdag
16:00-17:00
muziekatelier | 2.3c CE Vinckier Veerle woensdag
15:00-16:00
zaterdag
10:30-11:30
muziekatelier | 2.3 volwassenen Vereecke Valerie maandag
19:30-21:30
muziekatelier | 2.4a CE Couvreur Myriam woensdag
14:00-15:00
muziekatelier | 2.4b CE Couvreur Myriam donderdag
17:00-18:00
muziekatelier | 2.4c CE Declercq Louisa zaterdag
09:30-10:30
muziekatelier zorgklas Vereecke Valerie woensdag
af te spreken
zaterdag
af te spreken
instrumentenatelier Grymonprez Maarten zaterdag
09:30-10:30
muziekstudio CE A Vandekerckhove Dieter woensdag
15:00-16:00
muziekstudio CE B Vandendriessche Lore donderdag
18:00-19:00
muziekstudio CE C Vandekerckhove Dieter woensdag
18:00-19:00
muziekstudio CE D Declercq Louisa zaterdag
10:30-11:30
muzieklabo CE A Schotte Hans woensdag
18:00-19:00
muzieklabo CE B Schotte Hans woensdag
19:00-20:00
muzieklabo CE C Timperman Marjan zaterdag
09:30-10:30
muzieklabo CE D Timperman Marjan zaterdag
10:30-11:30
muzieklabo CE volwassenen Schotte Hans maandag
18:15-20:15
accordeonensemble Suvorkin Evgeny woensdag
19:15-20:15
fluitchoir Bruneel Sylvie zaterdag
09:30-10:30
gitaarensemble Delaere Ellen donderdag
19:00-20:00
gitaarensemble Vermote Petra zaterdag
08:30-09:30
junior saxchoir Coopman Jitse woensdag
19:00-20:00
klarinetchoir Vandekerckhove Dieter woensdag
19:00-20:00
koperchoir Demeurisse Gilles Grymonprez Maarten zaterdag
10:45-11:45
pianolab Vandekerckhove Dieter woensdag
18:00-19:00
pianolab Vandekerckhove Dieter woensdag
16:00-17:00
pianolab Ronsse Nico woensdag
13:30-15:45
samenspel/ensemble Corneillie Daan woensdag
12:30-15:30
saxchoir Coopman Jitse woensdag
20:00-21:00
strijkorkest Devos Annemie vrijdag
18:30-19:30
jongerenkoor Corneillie Daan zaterdag
10:30-11:30
volwassenenkoor Corneillie Daan zaterdag
11:30-12:30
pianolab Corneillie Daan dinsdag
19:00-20:00
pianolab Corneillie Daan zaterdag
09:30-10:30
pianolab Corneillie Daan zaterdag
13:00-14:00
muziek schrijven Vandekerckhove Dieter woensdag
17:00-18:00
songwriting Bossuyt Steven vrijdag
20:00-21:00
songwriting Meert Amber maandag
21:15-22:15
dwarsfluit Bruneel Sylvie zaterdag
08:30-09:30
dwarsfluit Claeys Matilde vrijdag
17:45-18:45
dwarsfluit Bruneel Sylvie zaterdag
10:30-12:30
dwarsfluit Bruneel Sylvie woensdag
17:30-20:30
hobo nog te bepalen woensdag
nog te bepalen
zaterdag
nog te bepalen
fagot Callens Davy dinsdag
16:00-20:00
klarinet Kerckhof Marc maandag
18:00-20:00
klarinet Baert Francis woensdag
16:00-19:00
klarinet Baert Francis donderdag
18:45-20:45
klarinet Kerckhof Marc zaterdag
09:30-10:30
saxofoon Coopman Jitse woensdag
13:00-18:00
saxofoon Coopman Jitse maandag
16:00-22:00
saxofoon Coopman Jitse woensdag
21:00-22:00
koper Van Neste Johan maandag
15:30-20:30
koper Vandendriessche Lore donderdag
18:00-21:00
koper Vandendriessche Lore dinsdag
17:00-20:00
koper Lejaeghere Peter zaterdag
08:15-13:15
koper Demeurisse Gilles zaterdag
09:30-10:30
koper Smedts Roel woensdag
18:30-20:30
koper Demeurisse Gilles dinsdag
16:00-19:00
slagwerk algemeen (jazz-pop-rock-klassiek) Willems Wouter vrijdag
17:45-18:45
viool Grymonprez Maarten zaterdag
08:30-09:30
viool Verbrugghe Saïdjah vrijdag
18:30-20:30
viool Verbrugghe Saïdjah vrijdag
16:15-18:15
viool Verbrugghe Saïdjah zaterdag
12:50-13:50
viool Verbrugghe Saïdjah zaterdag
10:30-12:30
cello Devos Annemie maandag
16:30-20:30
piano Defrancq Stijn maandag
16:00-20:00
piano Lammens Sandra zaterdag
09:15-15:00
piano De Bisschop Hilde donderdag
16:00-17:30
piano Lammens Sandra woensdag
15:30-20:00
piano De Bisschop Hilde dinsdag
20:30-21:30
piano De Bisschop Hilde dinsdag
15:15-20:15
piano Vandekerckhove Elvira dinsdag
16:00-21:00
piano Vinckier Veerle vrijdag
18:00-19:00
piano Vinckier Veerle zaterdag
12:00-14:00
piano Lammens Sandra dinsdag
16:00-21:00
piano Vinckier Veerle maandag
18:00-19:00
piano Vinckier Veerle dinsdag
18:00-19:00
piano Vinckier Veerle woensdag
16:30-18:30
piano Vinckier Veerle donderdag
18:00-19:00
orgel Ronsse Nico woensdag
16:00-17:00
accordeon Suvorkin Evgeny woensdag
15:00-19:00
accordeon Suvorkin Evgeny woensdag
20:20-21:20
gitaar Delaere Ellen maandag
16:00-20:00
gitaar Vermote Petra dinsdag
16:00-21:00
gitaar Vermote Petra woensdag
13:00-18:00
gitaar Vermote Petra woensdag
18:30-21:00
gitaar Vermote Petra zaterdag
09:30-12:30
gitaar Vermote Petra zaterdag
13:00-14:00
gitaar Delaere Ellen maandag
20:30-21:30
gitaar Delaere Ellen donderdag
17:00-19:00
gitaar Bossuyt Hanne dinsdag
17:00-22:00
gitaar Bossuyt Hanne vrijdag
16:00-19:30
zang Corneillie Daan donderdag
20:00-21:00
zang Corneillie Daan dinsdag
16:00-19:00
zang Corneillie Daan dinsdag
20:00-21:00
zang Corneillie Daan woensdag
15:30-16:30
zang Corneillie Daan donderdag
17:00-19:00
gitaar jazz-pop-rock Bossuyt Steven maandag
17:30-19:30
gitaar jazz-pop-rock Bossuyt Steven maandag
20:00-21:00
gitaar jazz-pop-rock Bossuyt Steven vrijdag
17:30-18:30
gitaar jazz-pop-rock Bossuyt Steven vrijdag
15:30-16:30
gitaar jazz-pop-rock Ysebaert Nathan woensdag
13:15-17:15
gitaar jazz-pop-rock Bossuyt Steven woensdag
13:00-16:00
piano Boehme Anneleen maandag
17:00-18:00
muziekgeschiedenis CE Schotte Hans donderdag
19:00-20:00

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 KA Boucherie Karel dinsdag
16:15-17:15
vrijdag
15:15-16:15
muziekatelier | 2.2 KA Boucherie Karel dinsdag
17:15-18:15
vrijdag
16:15-17:15
muziekatelier | 2.3 KA Boucherie Karel dinsdag
18:15-19:15
vrijdag
17:15-18:15
muziekatelier | 2.4 KA Boucherie Karel dinsdag
19:15-20:15
muziekstudio KA A nog te bepalen woensdag
nog te bepalen
muziekstudio KA B nog te bepalen woensdag
nog te bepalen
saxofoon Coopman Jitse dinsdag
16:15-20:15
koper Lejaeghere Peter zaterdag
13:30-16:30
koper Smedts Roel woensdag
14:30-15:30
slagwerk Pannecoucke Niels maandag
16:15-21:15
slagwerk algemeen (jazz-pop-rock-klassiek) Willems Wouter vrijdag
15:30-17:30
piano Defrancq Stijn dinsdag
16:15-20:15

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 AR Declercq Louisa dinsdag
16:30-17:30
vrijdag
15:30-16:30
muziekatelier | 2.2 AR Declercq Louisa dinsdag
17:30-18:30
vrijdag
16:30-17:30
muziekatelier | 2.3 AR Declercq Louisa maandag
17:15-18:15
vrijdag
17:30-18:30
muziekatelier | 2.4 AR Declercq Louisa maandag
18:15-19:15
muziekstudio AR Declercq Louisa vrijdag
18:30-19:30
muzieklabo AR Schotte Hans donderdag
17:30-18:30
dwarsfluit Bruneel Sylvie vrijdag
16:30-19:30
klarinet Baert Francis maandag
16:15-20:15
saxofoon Declercq Louisa maandag
19:15-20:15
saxofoon Coopman Jitse vrijdag
15:30-17:30
koper Lejaeghere Peter dinsdag
16:15-20:15
koper Smedts Roel dinsdag
18:45-19:45
piano Defrancq Stijn woensdag
12:45-19:00
gitaar Bossuyt Hanne donderdag
16:30-20:30

Koolskamp

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 KO Baert Francis Claeys Matilde dinsdag
15:45-16:45
vrijdag
15:15-16:15
dwarsfluit Claeys Matilde zaterdag
10:00-11:00
klarinet Baert Francis dinsdag
16:45-18:45
koper Smedts Roel woensdag
13:15-14:15

Ingelmunster Wingerd

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 ING Wingerd Timperman Marjan dinsdag
16:15-17:15
vrijdag
16:00-17:00
muziekatelier | 2.2 ING Wingerd Timperman Marjan dinsdag
17:15-18:15
vrijdag
16:30-17:30
muziekatelier | 2.3 ING Wingerd Timperman Marjan maandag
18:30-19:30
donderdag
18:00-19:00
muziekatelier | 2.4 ING Wingerd Timperman Marjan dinsdag
19:15-20:15
muziekstudio | 2.4, 3.1 ING Wingerd Vandekerckhove Dieter vrijdag
16:00-17:00
muzieklabo ING Timperman Marjan dinsdag
20:15-21:15
pianolab Vandekerckhove Dieter dinsdag
18:20-19:20
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter donderdag
18:15-19:15
muziek schrijven Vandekerckhove Dieter dinsdag
17:20-18:20
muziek schrijven Vandekerckhove Dieter dinsdag
19:30-20:30
dwarsfluit Claeys Matilde donderdag
17:00-19:00
saxofoon Coopman Jitse donderdag
16:15-19:15
viool Verbrugghe Saïdjah zaterdag
08:45-09:45
piano De Bisschop Hilde donderdag
18:00-21:30
piano Lammens Sandra woensdag
12:15-14:45
gitaar Bossuyt Hanne woensdag
18:15-20:45
gitaar Bossuyt Hanne woensdag
13:00-18:00

Ingelmunster Cultuurfabriek

Vak Leerkracht Wanneer
klarinet Baert Francis donderdag
16:15-18:15
saxofoon Coopman Jitse donderdag
15:00-16:00

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 LE Boucherie Karel maandag
15:50-16:50
donderdag
15:50-16:50
muziekatelier | 2.2 LE Boucherie Karel maandag
16:50-17:50
donderdag
16:50-17:50
muziekatelier | 2.3 LE Boucherie Karel maandag
18:00-19:00
donderdag
18:00-19:00
muziekatelier | 2.4 LE Boucherie Karel donderdag
19:00-20:00
muziekstudio | 2.4, 3.1 LE nog te bepalen woensdag
nog te bepalen
muzieklabo LE nog te bepalen woensdag
nog te bepalen
klarinet Vandekerckhove Dieter maandag
16:45-19:45
saxofoon Declercq Louisa woensdag
13:15-14:15
koper Vandendriessche Lore maandag
19:00-20:00
piano De Bisschop Hilde woensdag
14:00-19:00
piano De Bisschop Hilde zaterdag
09:00-13:00
piano De Bisschop Hilde woensdag
19:15-21:15
gitaar Delaere Ellen woensdag
13:30-18:30
gitaar Delaere Ellen vrijdag
15:45-19:45

Lendelede Sint-Katrien

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 LE SK Vereecke Valerie vrijdag
16:00-18:00

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 OO Timperman Marjan maandag
16:15-17:15
donderdag
16:15-17:15
muziekatelier | 2.2 OO Timperman Marjan maandag
17:15-18:15
donderdag
16:45-17:45
muziekatelier | 2.3 OO Vereecke Valerie maandag
17:15-19:15
muziekatelier | 2.4 OO Vereecke Valerie maandag
17:15-18:15
muziekstudio OO Vereecke Valerie maandag
16:15-17:15
muzieklabo OO Timperman Marjan donderdag
19:15-20:15
dwarsfluit Claeys Matilde donderdag
19:15-20:15
saxofoon Declercq Louisa zaterdag
12:45-14:45
koper Smedts Roel dinsdag
16:00-17:00
slagwerk algemeen (jazz-pop-rock-klassiek) Willems Wouter donderdag
18:15-19:15
piano Vandekerckhove Elvira woensdag
12:45-17:45
gitaar Boucquet Kristof donderdag
16:15-19:15
gitaar jazz-pop-rock Bossuyt Steven zaterdag
09:30-12:30

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
muziekatelier | 2.1 SEW Vereecke Valerie dinsdag
17:15-18:15
donderdag
17:15-18:15
muziekatelier | 2.2 SEW Vereecke Valerie dinsdag
18:15-19:15
donderdag
18:15-19:15
muziekatelier | 2.3 SEW Vereecke Valerie dinsdag
19:15-20:15
donderdag
19:15-20:15
muziekatelier | 2.4 SEW Vandendriessche Lore donderdag
16:15-17:15
muzieklabo SEW nog te bepalen woensdag
nog te bepalen
muziekstudio | 2.4, 3.1 SEW Vandendriessche Lore maandag
19:15-20:15
samenspel/ensemble Vandekerckhove Dieter woensdag
13:30-14:30
dwarsfluit Bruneel Sylvie woensdag
13:00-17:00
klarinet Baert Francis woensdag
13:30-15:30
saxofoon Declercq Louisa woensdag
14:30-19:00
koper Vandendriessche Lore maandag
17:15-18:45
koper Demeurisse Gilles donderdag
17:15-19:15
piano Vandekerckhove Elvira woensdag
18:00-21:00