Uurroosters

Filter het uurrooster op:

Domein Afdeling Leerkracht Vak

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
woordatelier | 2.1, 2.2 A CE Thermote Lisa woensdag
14:00-15:00
woordatelier | 2.1, 2.2 B CE Lepoudre Fien zaterdag
09:30-10:30
woordatelier | 2.3 A CE Thermote Lisa woensdag
15:00-16:00
woordatelier | 2.3 B CE Wylin Mieke zaterdag
10:30-11:30
woordatelier | 2.4 A CE Thermote Lisa woensdag
16:00-17:00
woordatelier | 2.4 B CE Wylin Mieke zaterdag
09:30-10:30
woordatelier schakelklas Wylin Mieke zaterdag
11:30-12:30
stemvorming en articulatietraining De Mol Gladys maandag
19:45-21:45
woordlabo vertellen 3.1 De Pauw Els woensdag
17:30-18:30
woordlabo vertellen 3.1 De Pauw Els donderdag
17:15-18:15
woordlabo vertellen 3.2 De Pauw Els woensdag
15:30-16:30
woordlabo vertellen 3.2 De Pauw Els zaterdag
09:00-10:00
woordlabo vertellen 3.2 De Pauw Els zaterdag
11:00-12:00
woordlabo vertellen 3.3 De Pauw Els woensdag
16:30-17:30
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 A CE Bossuyt Steven woensdag
14:30-15:30
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 B CE Bossuyt Steven woensdag
15:30-16:30
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 C CE Daenens Lieselot zaterdag
10:00-11:00
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 D CE Lepoudre Fien zaterdag
11:30-12:30
theaterlabo A Vanlerberghe Lieven donderdag
19:30-20:30
theaterlabo B Vanlerberghe Lieven vrijdag
18:15-19:15
theaterlabo C Vanlerberghe Lieven zaterdag
10:00-11:00
verteltheater-stemregie 4.1 De Pauw Els zaterdag
12:00-13:00
verteltheater-stemregie 4.2 De Pauw Els zaterdag
13:00-14:00
verteltheater-stemregie 4.2 De Pauw Els woensdag
18:30-19:30
verteltheater-stemregie 4.3 De Pauw Els zaterdag
10:00-11:00
theater 4.3 De Pauw Els donderdag
16:15-17:15
theater specialisatie De Pauw Els zaterdag
14:00-15:00
spreken en presenteren Vanlerberghe Lieven donderdag
20:30-21:30
creatief schrijven Sercu Benjamin vrijdag
18:30-20:30

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
woordatelier | 2.1 KA Thermote Lisa donderdag
16:15-17:15
woordatelier | 2.2 KA Thermote Lisa donderdag
17:15-18:15
woordatelier | 2.3 KA Thermote Lisa donderdag
18:15-19:15
woordatelier | 2.4 KA Wylin Mieke woensdag
13:00-14:00
woordlabo spelen en acteren | 3.1 KA Thermote Lisa donderdag
19:15-20:15
woordlabo spelen en acteren | 3.2 KA Wylin Mieke woensdag
15:00-16:00

Izegem Emelgem

Vak Leerkracht Wanneer
woordatelier | 2.1, 2.2 EM Notebaert Anthony dinsdag
16:30-17:30

Izegem Bosmolens

Vak Leerkracht Wanneer
woordatelier | 2.1, 2.2 BO Denys Elise donderdag
16:30-17:30

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
woordatelier | 2.1, 2.2 AR Bossuyt Steven maandag
17:30-18:30
woordatelier | 2.2, 2.3 AR nog te bepalen dinsdag
16:45-17:45
woordatelier | 2.4 AR Daenens Lieselot vrijdag
15:30-16:30
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 A AR Bossuyt Steven maandag
18:30-19:30
woordlabo spelen en acteren | 3.2, 3.2 B AR Daenens Lieselot vrijdag
17:45-18:45
theaterlabo Vanlerberghe Lieven dinsdag
17:45-18:45

Ingelmunster

Vak Leerkracht Wanneer
woordatelier | 2.1, 2.2 ING Lepoudre Fien dinsdag
17:15-18:15
woordatelier | 2.2, 2.3 ING Lepoudre Fien dinsdag
16:15-17:15
woordatelier | 2.4 ING Lepoudre Fien dinsdag
18:15-19:15
theaterlabo Vanlerberghe Lieven woensdag
19:45-20:45

Ingelmunster Cultuurfabriek

Vak Leerkracht Wanneer
woordlabo spelen en acteren | 3.1 ING De Poorter Veerle woensdag
16:15-17:15
woordlabo spelen en acteren | 3.2 ING De Poorter Veerle woensdag
14:00-15:00

Ingelmunster Onze-Lieve-Vrouw

Vak Leerkracht Wanneer
woordatelier | 2.1 ING OLV Lepoudre Fien maandag
15:45-16:45
woordatelier | 2.2 ING OLV Lepoudre Fien maandag
16:45-17:45
woordatelier | 2.3, 2.4 ING OLV Lepoudre Fien maandag
17:45-18:45

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
woordatelier | 2.1, 2.2 LE Notebaert Anthony maandag
16:45-17:45
woordatelier | 2.3 LE Luts Veerle maandag
15:45-16:45
woordatelier | 2.4 LE Van Bruwaene Ann-Sophie donderdag
15:45-16:45
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 A LE Van Bruwaene Ann-Sophie donderdag
17:45-18:45
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 B LE Notebaert Anthony woensdag
16:30-17:30
theaterlabo Vanlerberghe Lieven woensdag
18:30-19:30

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
woordatelier | 2.1, 2.2 OO Dalle Mieke vrijdag
15:15-16:15
woordatelier | 2.3 OO Dalle Mieke vrijdag
16:15-17:15
woordatelier | 2.4 OO Dalle Mieke woensdag
12:45-13:45
woordlabo spelen en acteren | 3.1 OO Dalle Mieke woensdag
15:00-16:00
woordlabo spelen en acteren | 3.1 OO Dalle Mieke zaterdag
11:30-12:30
woordlabo spelen en acteren | 3.2 OO Dalle Mieke zaterdag
08:30-09:30
theaterlabo Vanlerberghe Lieven zaterdag
12:30-13:30

Oostrozebeke De Ginste

Vak Leerkracht Wanneer
woordatelier | 2.1 OO DG Luts Veerle vrijdag
16:00-17:00
woordatelier | 2.2, 2.3 OO DG Luts Veerle vrijdag
17:00-18:00
woordatelier | 2.4 OO DG Luts Veerle vrijdag
18:00-19:00
woordlabo spelen en acteren | 3.1 OO DG nog te bepalen woensdag
nog te bepalen
woordlabo spelen en acteren | 3.2 OO DG nog te bepalen woensdag
nog te bepalen

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
woordatelier | 2.1 SEW De Mol Gladys dinsdag
16:15-17:15
woordatelier | 2.2, 2.3 SEW De Mol Gladys dinsdag
17:15-18:15
woordatelier | 2.4 SEW De Mol Gladys woensdag
13:00-14:00
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 A SEW De Mol Gladys woensdag
17:00-18:00
woordlabo spelen en acteren | 3.1, 3.2 B SEW De Mol Gladys donderdag
18:00-19:00
woordlabo spelen en acteren 3.3 De Pauw Els vrijdag
18:30-19:30
woordlabo spelen en acteren 3.3 De Pauw Els vrijdag
17:30-18:30
theater 4.1 De Pauw Els woensdag
14:00-15:00
theater 4.2 De Pauw Els woensdag
13:00-14:00