Uurroosters schooljaar 2024-2025

Filter het uurrooster op:

Domein Afdeling Leerkracht Vak

Izegem Hoofdschool

Vak Leerkracht Wanneer
verteltheater Vanlerberghe Lieven woensdag
13:30-18:30
verteltheater De Pauw Els woensdag
13:30-16:30
verteltheater De Pauw Els woensdag
17:30-19:30
verteltheater De Pauw Els vrijdag
16:30-18:30
verteltheater De Pauw Els zaterdag
09:00-13:00
verteltheater Wylin Mieke zaterdag
11:30-12:45
verteltheater Duyck Steven dinsdag
20:30-21:30
verteltheater Eeckhout Gitan dinsdag
17:30-19:30
verteltheater Eeckhout Gitan woensdag
19:00-20:00
verteltheater Vanlerberghe Lieven zaterdag
11:30-12:30
verteltheater Daenens Lieselot donderdag
17:00-20:00
verteltheater Vanlerberghe Lieven zaterdag
09:00-10:00
verteltheater Vanlerberghe Lieven donderdag
16:15-17:15
speltheater Duyck Steven dinsdag
21:30-22:30
speltheater | 3.1, 3.2 CE nog te bepalen woensdag
14:30-15:30
speltheater | 3.1, 3.2 CE nog te bepalen woensdag
15:30-16:30
speltheater | 3.1, 3.2 CE nog te bepalen zaterdag
10:30-11:30
speltheater | 3.3, 4.1, 4.2, 4.3 Vanhaverbeke Bianca woensdag
13:30-17:30
speltheater | 3.3, 4.1, 4.2, 4.3 Vanhaverbeke Bianca dinsdag
17:30-20:30
speltheater | 3.3, 4.1, 4.2, 4.3 Vanhaverbeke Bianca maandag
19:00-21:00
speltheater | 3.3, 4.1, 4.2, 4.3 Vanhaverbeke Bianca zaterdag
10:00-13:00
speltheater | 3.3, 4.1, 4.2, 4.3 Vanhaverbeke Bianca vrijdag
18:00-19:00
speltheater volwassenen Duyck Steven dinsdag
19:30-20:30
theaterlabo (niet wekelijks) Vanlerberghe Lieven vrijdag
18:15-19:15
theaterlabo (niet wekelijks) Vanlerberghe Lieven zaterdag
10:00-11:00
theaterlabo (niet wekelijks) Vanlerberghe Lieven donderdag
19:30-20:30
theaterlabo volwassenen Vanlerberghe Lieven vrijdag
19:15-20:15
theateratelier | 2.1 A CE Thermote Lisa woensdag
15:00-16:00
theateratelier | 2.1 B CE nog te bepalen zaterdag
08:30-09:30
theateratelier | 2.2, 2.3 A CE Thermote Lisa woensdag
14:00-15:00
theateratelier | 2.2, 2.3 B CE nog te bepalen zaterdag
09:30-10:30
theateratelier | 2.4 A CE Thermote Lisa woensdag
13:00-14:00
theateratelier | 2.4 B CE Wylin Mieke zaterdag
09:30-10:30
theateratelier schakelklas Wylin Mieke zaterdag
10:30-11:30
spreken en presenteren Vanlerberghe Lieven donderdag
18:30-19:30
spreken en presenteren Vanlerberghe Lieven donderdag
20:30-21:30

Izegem Kachtem

Vak Leerkracht Wanneer
verteltheater Wylin Mieke vrijdag
16:30-17:30
verteltheater Wylin Mieke vrijdag
18:30-20:30
verteltheater Wylin Mieke dinsdag
17:00-21:00
verteltheater Wylin Mieke woensdag
14:30-15:30
verteltheater Wylin Mieke woensdag
16:30-17:30
speltheater Duyck Steven woensdag
14:00-16:00
speltheater Duyck Steven maandag
17:15-18:15
speltheater | 3.1 KA Wylin Mieke woensdag
15:30-16:30
speltheater | 3.2 KA Wylin Mieke vrijdag
17:30-18:30
theateratelier | 2.1 KA Thermote Lisa donderdag
16:15-17:15
theateratelier | 2.2 KA Thermote Lisa donderdag
17:15-18:15
theateratelier | 2.3 KA Thermote Lisa donderdag
18:15-19:15
theateratelier | 2.4 KA Wylin Mieke woensdag
13:00-14:00

Izegem Emelgem

Vak Leerkracht Wanneer
theateratelier | 2.1 EM Daenens Lieselot dinsdag
15:30-16:30
theateratelier | 2.2 EM Daenens Lieselot donderdag
15:30-16:30
theateratelier | 2.3 EM Daenens Lieselot donderdag
16:30-17:30

Izegem Bosmolens

Vak Leerkracht Wanneer
theateratelier | 2.1 BO nog te bepalen woensdag
16:45-17:45
theateratelier | 2.2, 2.3 BO nog te bepalen woensdag
17:45-18:45

Ardooie

Vak Leerkracht Wanneer
verteltheater Daenens Lieselot maandag
17:00-20:00
verteltheater Daenens Lieselot woensdag
16:00-19:00
verteltheater Daenens Lieselot vrijdag
16:45-19:45
verteltheater Daenens Lieselot dinsdag
16:45-19:45
speltheater Wylin Mieke donderdag
16:45-20:45
speltheater Duyck Steven dinsdag
18:00-19:00
speltheater Duyck Steven woensdag
16:30-17:30
speltheater | 3.1 AR nog te bepalen maandag
18:15-19:15
speltheater | 3.2 AR Daenens Lieselot woensdag
16:00-17:00
theaterlabo (niet wekelijks) Vanlerberghe Lieven dinsdag
17:45-18:45
theateratelier | 2.1 AR De Mol Gladys maandag
16:15-17:15
theateratelier | 2.2 AR De Mol Gladys maandag
17:15-18:15
theateratelier | 2.3, 2.4 AR Daenens Lieselot vrijdag
15:30-16:30

Ingelmunster Wingerd

Vak Leerkracht Wanneer
theateratelier | 2.1, 2.2 ING Wingerd nog te bepalen donderdag
17:00-18:00

Ingelmunster Cultuurfabriek

Vak Leerkracht Wanneer
speltheater Sercu Benjamin dinsdag
18:40-19:40
verteltheater Sercu Benjamin zaterdag
10:00-11:00
verteltheater Sercu Benjamin dinsdag
17:15-18:15
verteltheater Sercu Benjamin dinsdag
19:40-20:40
verteltheater Sercu Benjamin woensdag
14:15-17:15
verteltheater Sercu Benjamin woensdag
17:30-18:30
speltheater Sercu Benjamin vrijdag
17:15-18:15
speltheater Sercu Benjamin zaterdag
11:00-12:00
speltheater Eeckhout Gitan woensdag
14:15-17:15
speltheater Eeckhout Gitan woensdag
17:30-18:30
speltheater | 3.1 ING CF nog te bepalen woensdag
nog te bepalen
speltheater | 3.2 ING CF nog te bepalen woensdag
nog te bepalen
theaterlabo (niet wekelijks) Vanlerberghe Lieven woensdag
19:45-20:45
theateratelier | 2.1, 2.2 ING Cultuurfabriek nog te bepalen maandag
15:45:16:45
theateratelier | 2.3 ING Cultuurfabriek nog te bepalen maandag
16:45-17:45
theateratelier | 2.4 ING Cultuurfabriek nog te bepalen maandag
17:45-18:45

Lendelede

Vak Leerkracht Wanneer
verteltheater Van Bruwaene Ann-Sophie woensdag
15:00-17:00
verteltheater Van Bruwaene Ann-Sophie woensdag
13:00-14:00
verteltheater Notebaert Anthony vrijdag
18:30-19:30
verteltheater Van Bruwaene Ann-Sophie donderdag
17:45-20:45
speltheater | 3.1, 3.2 LE Notebaert Anthony vrijdag
17:30-18:30
speltheater | 3.1, 3.2 LE Van Bruwaene Ann-Sophie woensdag
14:00-15:00
speltheater | 3.3, 4.1, 4.2, 4.3 Notebaert Anthony woensdag
20:15-21:15
speltheater | 3.3, 4.1, 4.2, 4.3 Debosschere Filip donderdag
17:45-19:45
speltheater | 3.3, 4.1, 4.2, 4.3 Notebaert Anthony vrijdag
19:30-20:30
theaterlabo (niet wekelijks) Vanlerberghe Lieven woensdag
18:30-19:30
theateratelier | 2.1 LE Van Bruwaene Ann-Sophie donderdag
17:00-18:00
theateratelier | 2.2 LE Notebaert Anthony vrijdag
15:45-16:45
theateratelier | 2.3 LE Notebaert Anthony vrijdag
16:45-17:45
theateratelier | 2.4 LE Van Bruwaene Ann-Sophie woensdag
18:00-19:00

Oostrozebeke

Vak Leerkracht Wanneer
verteltheater 3.2 Dalle Mieke vrijdag
17:15-18:15
verteltheater 3.2 Dalle Mieke woensdag
17:00-18:00
verteltheater 3.3 Dalle Mieke zaterdag
13:00-14:00
verteltheater 3.3 Dalle Mieke woensdag
18:15-19:15
verteltheater 3.3 Dalle Mieke zaterdag
10:30-11:30
verteltheater 4.1 Dalle Mieke vrijdag
18:15-19:15
verteltheater 4.1 Dalle Mieke woensdag
19:15-20:15
verteltheater 4.2 Dalle Mieke zaterdag
08:30-09:30
verteltheater 4.2 Dalle Mieke vrijdag
19:15-20:15
verteltheater 4.2 Dalle Mieke zaterdag
09:30-10:30
verteltheater 4.3 Dalle Mieke woensdag
16:00-17:00
verteltheater 4.3 Dalle Mieke zaterdag
11:30-12:30
verteltheater 4.3 Dalle Mieke zaterdag
14:00-15:00
speltheater | 3.1, 3.2 OO Dalle Mieke woensdag
15:00-16:00
speltheater | 3.3, 4.1, 4.2, 4.3 Notebaert Anthony woensdag
14:00-20:00
theaterlabo (niet wekelijks) Vanlerberghe Lieven zaterdag
12:30-13:30
theateratelier | 2.1 OO Dalle Mieke vrijdag
15:15-16:15
theateratelier | 2.2 OO Dalle Mieke vrijdag
16:15-17:15
theateratelier | 2.3 OO Dalle Mieke woensdag
13:45-14:45
theateratelier | 2.4 OO Dalle Mieke woensdag
12:45-13:45

Oostrozebeke De Ginste

Vak Leerkracht Wanneer
theateratelier | 2.1, 2.2 OO DG De Mol Gladys vrijdag
16:15-17:15
theateratelier | 2.3, 2.4 OO DG De Mol Gladys vrijdag
17:15-18:15

Sint-Eloois-Winkel

Vak Leerkracht Wanneer
verteltheater De Mol Gladys woensdag
18:15-19:15
verteltheater De Mol Gladys donderdag
19:00-21:00
verteltheater De Mol Gladys woensdag
20:10-21:10
verteltheater De Mol Gladys woensdag
14:00-15:00
speltheater De Pauw Els donderdag
17:00-19:00
speltheater De Mol Gladys donderdag
18:00-19:00
speltheater | 3.1, 3.2 SEW De Mol Gladys woensdag
nog te bepalen
speltheater | 3.3 De Mol Gladys woensdag
17:15-18:15
theateratelier | 2.1 SEW De Mol Gladys dinsdag
16:15-17:15
theateratelier | 2.2 SEW De Mol Gladys dinsdag
17:15-18:15
theateratelier | 2.3 SEW De Mol Gladys dinsdag
18:15-19:15
theateratelier | 2.4 SEW De Mol Gladys woensdag
13:00-14:00